Air Rivals | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Avrupa’da Gameforge tarafından yayımlanan Air Rivals, Kore merkezli online oyun şirketi MasangSoft tarafından geliştirilen 3 boyutlu MMOTSG oyunudur. Bir çok ülkede 10’dan fazla yayıncı tarafından oyun severlerle buluşturulan Air Rivals‘ın orjinal adı ise Ace Online. 2006 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren oyun tipik MMORPG özelliklerini taşımakla birlikte hikayesi ve içeriğiyle aynı kategorideki diğer oyunlardan ayrılıyor.

FPS görüş açısına sahip olan Air Rivals‘da her oyuncu gear adı verilen hava araçlarının kaptanı rolündedir. Sahip olduğunuz gear ile gezegenin her noktasına özgürce uçabilir, PvE ve PvP savaşları yapabilirsiniz. A-Gear, B-Gear, I-Gear ve M-Gear olmak üzere farklı özelliklere sahip 4 eşsiz araç tipinin bulunduğu oyunda kullanıcıların seçebileceği 10 ayrı karakter yer alıyor.

Havada ve karada mücadele edebildiğiniz Air Rivals‘da tamamladığınız görevler ve galip geldiğiniz savaşlar sonucunda çeşitli hediyeler ve tecrübe puanı kazanırsınız. Bu tecrübe puanı seviye atlamanızı sağlarken kazandığınız hediye eşya ve paralarla hava aracınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Air Rivals‘da Bygeniou City United (BCU) ve Arlington National Influence (ANI) olmak üzere birbirine düşman 2 taraf bulunuyor. Ayrıca her RPG’de bulunan gurup ve lonca sistemini burada da görüyoruz. Air Rivals‘ta gruplar filo ismiyle bilinirken loncalar tugay olarak adlandırılıyor.

Air Rivals Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 98, Win XP, Win 2000
CPU: Pentium3 1GHz
Bellek: 512MB
Grafik kartı: 32MB RAM üzeri grafik kartları
Ses: DirectX 9.0 destekli ses kartı
Windows uyumlu fare
İşletim Sistemi: Win 98, Win XP, Win 2000
CPU: Pentium 4 1.8GHz
Bellek: 1 Gigabayt
Grafik Kartı: 64MB RAM üzeri ekran kartı
Ses Kartı: DirectX 9.0 destekli
Windows uyumlu fareYorumlar

6 yorum yapıldı
Yorum Yaz!