AirMech Strike | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

ABD merkezli oyun şirketi Carbon Games tarafından kendi ürettikleri Heat Engine oyun motoru ile geliştirilen MMORTS oyunu AirMech, aynı şirket tarafından hem istemci hem de Steam üzerinden oyun severler ile buluşmakta. Mart 2018’de final yayınına başlayan oyun Steam üzerinde kısa sürede popüler olarak olumlu puanlarla benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başardı.

AirMech adı verilen üstün teknolojiye sahip havada ve karada gidebilen robotların yer aldığı oyunda bu robotlara pilotluk yaparak rakip AirMech ve üsleri yok etmek için mücadele ediyorsunuz. Gerçek oyuncular ile savaşabileceğiniz 1v1 ve 3v3 PvP modların yanı sıra yapay zekaya karşı takım ve bireysel savaşlar yapabildiğiniz co-op modu da bulunan AirMech‘te oyun içerisindeki başarınız ile doğru orantılı olarak oyun parası kazanıyorsunuz.

Osprey, Saucer, Helix, Paladin, Neo, Striker, Warthog, Angel ve Bomber olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 9 farklı AirMech‘in yer aldığı oyunda sahip olduğunuz robotu bir çok yönden özelleştirerek saldırı ve savunma gücün yükseltebilirsiniz.

Yüksek tempolu bir oynanışa sahip olan oyun düşük sistem gereksinimleri ve boyutuyla her seviye bilgisayardan rahatlıkla oynanabilmekte.

AirMech Strike Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı