Alien Swarm: Reactive Drop | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Reactive Drop Team tarafından geliştirilen ve Steam üzerinden oyun severler ile buluşan Alien Swarm: Reactive Drop 2D grafiklere sahip izometrik bir TPS oyunudur. Adından anlaşılacağı üzere uzaylı yaratıklarla yapılan aksiyon dolu savaşları konu alan oyunda co-op oynanış özelliği de yer almakta.

Piyade adı verilen karakterleri temsil ettiğiniz oyunda Doktor, Teknisyen, Özel Kuvvet ve Subay olmak üzere benzersiz özelliklere sahip 4 farklı karakter sınıfı yer almakta. Oldukça gerçekçi ortamların işlendiği haritalarda toplam 8 kişiden oluşan 4’erli 2 takım halinde PvP ve PvE savaşları yapabildiğiniz Alien Swarm: Reactive Drop‘da seçtiğiniz karakterin sınıfına göre çeşitli yeteneklere sahip oluyorsunuz.

Örneğin doktor sınıfındaki karakterler çatışmada yaralanan takım arkadaşlarını tedavi ederek oyunda sağlıklı bir şekilde devam etmelerini sağlarken teknisyen sınıfındaki karakterler ise haritadaki kilitli kapıları açarak normal karakterlerin giremeyeceği odaları kullanılabilir hale getirebiliyor. Özel yeteneklerin yanı sıra karakterler arasında yaşam puanı, saldırı ve savunma gibi değerlerde de farklılıklar bulunmakta.

Kendine has mekanikleri ve akıcı oynanışıyla dikkat çeken Alien Swarm: Reactive Drop‘da bireysel savaş, takım savaşı, instagib ve gun game PvP modların yanı sıra görev temelli ve bölgeleri yaratıklardan temizleme üzerine kurgulanmış PvE modlar da yer almakta.

Alien Swarm: Reactive Drop Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP ve üzeri
İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 10 GB+
Ekran Kartı: Shader 2 ATI X800, NVidia 6600+
DirectX: 9.0
İşletim Sistemi: Win XP ve üzeri
İşlemci: Intel core 2 duo 2.4GHz
RAM: 4 GB
HDD: 10 GB+
Ekran Kartı: Shader 2 ATI X800, NVidia 6600+
DirectX: 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!