Arena of Fate | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Arena of Fate Poster
Arena of Fate Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 102

Önemli Uyarı
Crytek, Arena of Fate oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Crytek oyunları.

Yeni projelerini tek tek duyuran Cyrtek, CryEngine ile geliştirmeye devam ettiği mobA oyunu Arena of Fate‘i ilk kez Gamescom 2014’te on severlerin beğenisine sundu. 2013 yılında geliştirilmeye başlanan Arena of Fate‘in halka açık beta testlerinin 2015’in ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor. Free2play olarak hizmet verecek olan oyunda satın alınabilir ürünlerin hiç bir şekilde oyunun güç dengesini bozmayacağı yönünde açıklama yapan Crytek, görsel farklılıklar sunan kostüm paketlerinin de markette yer alacağını belirtti.

Başlangıç seviyesindeki oyuncular için oldukça sade, net ve anlaşılır bir yapıya sahip olan Arena of Fate, oynadıkça derinleşen ve strateji yönünden ağırlık kazanan sistemiyle de ileri düzey oyuncular için taktiksel üstünlük elde edebilme fırsatı sunuyor. Oyundaki en radikal farklılık ise 20 dakikayla sınırlı olan maç süresi. Genel olarak benzerlerinde daha fazla olan bu süre her ne kadar yeni oyuncuları zorlayacak olsa da ileri seviyedeki oyuncular için daha fazla heyecan, daha yüksek tempo ve maksimum keyif anlamına geliyor.

Arena of Fate‘i diğer mobA’lardan farklı kılan diğer bir özelliği ise kahramanları. Şu an için kesinleşen 30 farklı kahraman seçeneği sunan oyunun tüm kahramanları hemen hemen herkes tarafından bilinen hayali ve gerçek karakterlerden oluşuyor. Bu karakterlerden bazıları: İbn-i Sina, kırmızı başlıklı kız, Alice, Tesla (Nikola), Cleopatra, Robin Hood, Van Helsing v.s

Başlangıçta arena isimli tek haritayla çıkış yapacak olan Arena of Fate ilerleyen dönemlerde hem kahraman hem de farklı harita ve mod seçeneklerini bünyesine katmayı hedefliyor.

Arena of Fate Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.472


Yorumlar

4 yorum yapıldı
 • RazelKull says:

  Açıklama Kısmında ” Arena of Fate‘in halka açık beta testlerinin 2015’in ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor. ” Yazılmış Ama Bu Oyunun Durumu Nedir ? Ne Olucak ?

  • oyunkayit says:

   Merhaba RezelKull,

   Farklı dönemlerde davetli oyuncular ile kısa süreli testler gerçekleştiriliyor. Geliştirici ekibin beyanına göre proje devam etmekte fakat ne zaman yayına başlayacağı konusunda net bir bilgi yok.

   İyi oyunlar.

 • erkan says:

  yakında derken benim bildiğim kadarı ile bu oyun cıkalı baya bir zaman oldu yanlıs bilmiyorsam 9 ay kadar oldu bu oyun cıkalı ama oyunu indirme yakında yazıyo??

Yorum Yaz!