ARK: Survival Evolved | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

ARK: Survival Evolved Xbox Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam ARK: Survival Evolved
180.00 TRY
-

ARK: Survival Evolved Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam ARK: Survival Evolved
77.00 TRY
-
Steam ARK: Survival Evolved
539.99 ARS
-
Steam ARK: Survival Evolved
930.00 RUB
-
Steam ARK: Survival Evolved
93.99 BRL
-
Steam ARK: Survival Evolved
49.99 USD
-

Studio Wildcard, Instinct Games, Efecto Studios ve Virtual Basement oyun firmalarının katkılarıyla geliştirilen ARK: Survival Evolved, Studio Wildcard tarafından yayımlanan hayatta kalma (survival) temalı MMO oyunudur. Dinozor ve soyu tükenmiş bir çok canlı türünün cirit attığı ilkel çağlarda geçen oyun Türkçe arayüz ve seslendirme özelliğine sahip. Sanal gerçeklik teknolojisini de destekleyen ARK: Survival Evolved‘da Oculus Rift kullanarak gerçeğe yakın bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bilgisayarın yanı sıra Playstation 4 ve Xbox One oyun konsollarından da oynanabilen ARK: Survival Evolved‘da etrafınızda dolaşan dinozorları evcilleştirebilir ve onları kullanarak hem karada hem de havada yolculuk yapabilirsiniz. Kendi evinizi inşa etme olanağı da sunan oyunda gerçek oyuncularla birlikte aksiyon dolu mücadelelere girebileceğiniz gibi, devasa bir dünyada tek başınıza hayatta kalma mücadelesi de verebilirsiniz.

Oyunun ana teması dinozorlardır. Oyun içerisinde bir çok görev üstlenen dinozorlar türlerine göre size çeşitli faydalar sağlamaktadır. Örneğin evcilleştirdiğiniz otobur dinozorlar malzeme alanında yardımcı olurlarken, etobur dinozorlar ise gelen saldırılara karşı sizleri korur ve düşmanlarınızla yaptığınız savaşlarda destek olurlar. Ayrıca sahip olduğunuz dinozorları farklı renklere boyayabilir ve onlara dilediğiniz isimleri verebilirsiniz.

Açık dünyaya sahip olan ARK: Survival Evolved, bataklıklar, göller, mağaralar ve dağlar gibi çeşitli ortamlar sunuyor. Bu ortamlar sahip olduğu özelliğe göre yaşam alanında farklılığa sebebiyet verdiğinden çeşitli bölgelerde farklı türlerde dinozorlara rastlayabiliyorsunuz.

Topladığınız eşyalar ile kendinize kıyafet ve silah gibi çeşitli eşyalar üreterek savunma ve saldırı gibi hayatta kalmanızı sağlayan değerlerinizi yükseltebilir, seviyeniz arttıkça daha büyük dinozorlar ve güçlü düşmanlara meydan okuyabilirsiniz. Çok sayıda DLC ve mod seçeneği de sunan ARK: Survival Evolved‘ın grafik kalitesi de bir çok oyuncuyu tatmin edecek seviyede

ARK: Survival Evolved Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: 64-Bit Win7 SP1, Win8
İşlemci: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
HDD: 40 GB
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: DirectX10 uyumlu, 1 GB Video RAM
DirectX: Sürüm 10Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!