Aşk Ritmi Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 10]
K
Aşk Ritmi Online Poster
Aşk Ritmi Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 359

Önemli Uyarı
Mayn Games, Aşk Ritmi Online oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mayn Games oyunları.

Crazy Diamond tarafından geliştirilen ve Kore’de yayını devam eden Aşk Ritmi ücretsiz hizmet veren eğlenceli bir dans oyunu. Anime tarzı grafikleri, güncel müzikleri ve moda kıyafetleriyle dikkat çeken oyunda çeşitli oyun modları ve ortamlar bulunuyor. Mayn Games tarafından yayın hakları satın alınan oyun 27 Eylül 2012 itibariyle açık beta test yayınına başladı. Aşk Ritmi‘nde Türkçe dil desteğinin yanı sıra en sevilen Türkçe müziklere yer vererek oyun severlerin gönlünde taht kurmayı amaçlıyor.

Popüler sanal dans alanları, alışveriş alanları, eğlence alanları, oyun içi konuşma seçeneği ve oyun içi profil oluşturma gibi özelliklere ile büyük bir oyun sahasını barındıran Aşk Ritmi aynı zamanda sanal evrenlerde bulunmayan birebir sohbet, dans yarışmaları, görev sistemi, seviye ve yetenek geliştirme sistemi gibi özelliklerle donatılmıştır. Aşk Ritmi‘nin en dikkat çekici özelliği ise Türk halkının sıkça kullandığı hareket ve mimiklerin incelenerek bu davranışların oyun karakterlerine yansıtılması, oyun bu özelliği itibariyle Türkiye’nin kültürel açıdan yerelleştirilmiş ilk online oyunu olma özelliği taşıyor.

Arkadaşlık ve Dans üzerine kurgulanan Aşk Ritmi‘nde tek başınıza veya gurup halinde dans edebilir, ekibinizle birlikte toplu gösteriler yapabilirsiniz. Müziğe göre değişen dans figürlerini ekranda gösterilen yönlendirmeler doğrultusunda doğru şekilde yaparak tecrübe ve puanınızı arttırırken, rakiplerinizin imrendiği bir dansçı olabilirsiniz. Oyundaki seviyeniz yükseldikçe son moda kıyafet, kostüm ve aksesuarlara sahip olabilir, böylece yeteneğiniziz yanısıra görselliğinizle de Aşk Ritmi‘nde kendinizden söz ettirebilirsiniz.

Aşk Ritmi Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Xp
İşlemci: Pentium 4 - 1ghz
RAM: 512 MB
HDD: 2 GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce 4 TI 4200 ATI Radeon 8500
Directx: MS DirectX 9.0c ve Üzeri
İşletim Sistemi: Windows Xp
İşlemci: Pentium 4 - 2.6ghz
RAM: 1 GB
HDD: 2 GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce FX 6600 ATI Radeon 9500
Directx: MS DirectX 9.0c ve Üzeri
İlgili HaberlerYorumlar

72 yorum yapıldı