ASTA | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
ASTA Poster
ASTA Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 216

Önemli Uyarı
Webzen, ASTA oyununun tüm hizmetlerini 04-10-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Webzen oyunları.

Kore merkezli oyun stüdyosu Polygon Games tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen Asta Online 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. İlk olarak NHN Hangame tarafından Kore’de yayımlanan Asta Online, Webzen ile Avrupa’da yayımlanmaya başlıyor. Bölge savaşları, kale baskınları ve crafting sistemi gibi beğenilen özellikleri bünyesinde barındıran oyun kısa sürede çok sayıda oyun severin dikkatini çekmeyi başardı.

Asta Online gün geçtikçe yaygınlaşan ve oyun severlerin olduğu kadar geliştiricilerin de gözdesi olmaya başlayan non-target sistemine sahip. Bilindiği gibi bu sistem sayesinde tek hedefe kilitlenip skil boşaltmak yerine birden fazla hedefe aynı anda hasar verilebiliyor. Standart sınıf sisteminin bulunduğu Asta Online‘da Ranger, Asasins, Berserker, Warior gibi klasik sınıflar yer almakta.

Asya bölgesine ait fantastik ögelerinin işlendiği oyun açık PvE haritasına sahip olacak. GStar oyun fuarında tanıtımı yapılan Asta Online‘a kullanıcıların verdiği ilk tepkiler olumlu yönde. World of Warcraft‘a benzetilen oyunun grafik kalitesi olarak WOW’dan daha üstün olduğu söylenebilir.

Kore versiyonunda kaliteli grafiklerinin yanı sıra kaliteli ses efektleriyle de dikkat çeken Asta Online‘ın global versiyonunda da bu kaliteyi görebilmeyi ümit ediyoruz.

ASTA Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP(SP3), 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 4 3.2G
RAM: 2GB
HDD: 14GB
Ekran Kartı: GeForce 9600 GT / Radeon HD 3800
İşletim Sistemi: Win XP(SP3), 7, 8, 10
İşlemci: Intel Core2 Duo E6700 2.66GHz
RAM: 4GB
HDD: 14GB
Ekran Kartı: Geforce GTS 450 / Radeon HD 5700
İlgili HaberlerYorumlar

29 yorum yapıldı
  • hakan says:

    oyunu indiriyorum fakat update yapmıyor. en başta indirdiğimiz 5 mgbylık şeye çift tıkladığımda uyarı cıkıyor karsıma. windows smartscreene ulaşılamıyor diye. oyunu indiriyorum fakat web sayfası görüntülenemiyor diyor. bu durumdan dolayı oyuna giremiyorum. böyle bi sıkıntı yaşayanınız varsa mesaj atarsanız cok sevinirim

  • yalwarırım cevap says:

    agalar açılmıyor gameguard hatası diyor antivirüs programım yok duvar açık

  • Essiz says:

    sa kardeşlerim oyunu bugün indirdim ama d3derr hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim

Yorum Yaz!