Atlas Reactor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Dünya çapında üne kavuşmuş AAA kalite sınıfına sahip Rift, Defiance, Archage gibi oyunlarda imzası bulunan Trion Worlds’ün geliştirdiği Atlas Reactor, şirketin kendi markası olan Glyph yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Sıra tabanlı kurguya sahip gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu olan Atlas Reactor, etkileyici yeteneklere sahip renkli karakterleri ve kendine özgü grafikleriyle benzerlerinden ayrılıyor.

İnsandan robota, uzaylıdan mutanta toplam 16 ayrı savaşçı seçeneği sunan oyunda, her savaşçının 5 farklı özel yeteneği bulunuyor. Görünmezlik, savunma kalkanı, zehirleme, ışınlanma, tuzak kurma gibi imkanlar sunan bu yeteneklerin büyük çoğunluğu ise çeşitli şiddetlerde tekli ve çoklu saldırılar yapmanızı sağlıyor.

Atlas Reactor‘ü diğer sıra tabanlı oyunlardan ayıran en önemli özellik ise rakip takımın yaptığı hamlelerin sırayla değil eş zamanlı olarak yapılması. Savaşın heyecanını bir kat daha arttıran bu özellik sayesinde rakiplerinizin hamlesini görüp hareket etmek yerine, uygulayacakları stratejiyi tahmin edip ona göre strateji belirlemek zorunda kalıyor ve her şeyi savaş sırasında görüyorsunuz.

Ortalama 20 dakika süren karşılaşmalara 4’er oyuncudan oluşan 2 takım katılabiliyor. Savaş sırasında oyuncuların stratejisini belirleyip hamlesini tanımlaması için ise 20 saniye süresi var. Atlas Reactor‘ü gerçek oyunculara karşı PvP modunda oynayabildiğiniz gibi yapay zekaya karşı PvE modunda da oynamanız mümkün.

Atlas Reactor Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ve sonrası 
İşlemci: Intel i5-4590 equivalent ve üzeri
Bellek: 8GB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 ve üzeri
DirectX: Sürüm 11 
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ve sonrası 
İşlemci: Intel i7-4770 equivalent ve üzeri
Bellek: 10GB 
HDD: 2GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980 / AMD equivalent ve üzeri
DirectX: Sürüm 11 Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • BERKAY says:

    OYUN 20 DOLAR VERMEZSENİZ RANKED ATAMAZ BUTUN SAMPİYONLRI alamazsınız ne yazıkki ama acık beta olunca ne olucak bilmiyorum

Yorum Yaz!