Auto Club Revolution | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Auto Club Revolution Poster
Auto Club Revolution Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 317

Önemli Uyarı
Eutechnyx, Auto Club Revolution oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Eutechnyx oyunları.

Eutechnyx oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayımlanan araba yarışı simülasyonu Auto Club Revolution (ACR) 2012 yılından bu yana oyun severlere hizmet vermeye devam ediyor. Zeppelin Games ismiyle 1987 yılında İngiletere’de kurulan ve 1996’da halen kullanmakta olduğu Eutechnyx ismini alan firma bu güne kadar farklı platformlar için bir çok başarılı oyun geliştirdi. MMORG türüne dahil olan Auto Club Revolution‘da dünyanın farklı bölgelerinde yer alan yarış pistlerinde popüler araba marka ve modelleriyle adrenalin dolu yarışlar yapabiliyorsunuz.

Orijinallerine bağlı kalınarak birebir modellenen pist ve lisanslı arabaların yer aldığı Auto Club Revolution‘da klan sistemi mantığını taşıyan kulüp sistemi bulunmakta. Kulüp sistemi sayesinde kendi kulübünüzü kurarak diğer kullanıcıları kulübünüzde toplayabilir veya başka kulüplere dahil olarak gurup halinde etkinliklerde bulunabilirsiniz.

Kapsamlı özelleştirme sistemi sayesinde sahip olduğunuz arabanın bir çok teknik aksamını değiştirip hız, dayanıklılık ve hassasiyet gibi çeşitli yönlerden performansına etki edebilirsiniz. İç parçalarının yanı sıra dış parçaları da değiştirmenize olanak tanıyan Auto Club Revolution‘da renkten, rüzgarlığa bir çok detayı özelleştirerek arabanızı modifiye etmeniz mümkün. RA, EX, SC, A, B, C, D ve E olmak üzere 8 farklı kalite/performans sınıfının yer aldığı Auto Club Revolution‘da BMW, Chevrolet ve Volkswagen gibi 10’un üzerinde ünlü otomobil markasının 20’ye yakın modeli kullanılabilmekte.

Auto Club Revolution Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP ve sonrası
İşlemci: 1.8GHZ intel (ve üzeri) Dual Core CPU
RAM: 2.5GB
HDD: 2.5GB
Ekran Kartı: 256MB Nvidia GeForce s7 shader v3 desteği
İşletim Sistemi: Windows XP ve sonrası
İşlemci: 2.40GHz Intel (ve üzeri) Core 2 Quad CPU Q6600
RAM: 4GB
HDD: 2.5GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9600 GT (ve üzeri) 1024MB vramYorumlar

9 yorum yapıldı
  • loreswew says:

    hangi oyuna girsem kağalı oyunkayıt.com sizi anlamıyorum siz mi kapatıyorsunuz istemeden başkası mı kapatıyor…

Yorum Yaz!