Battle Carnival | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Türkiye ve dünyanın bir çok bölgesinde önemli başarılara imza atan popüler MMOFPS oyunu Point Blank‘in geliştiricisi Zepetto tarafından geliştirilen ve yayımlanan Battle Carnival, Steam üzerinden Amerika, Avrupa ve Asya’da oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Farklı firmalar tarafından bir süredir Rusya ve Taylan’da yayımlanan versiyonun ek içerik ve özellikler kazandırılmış versiyonu olan bu versiyonda aksiyon dolu çatışmalar sizi bekliyor.

Karakter odaklı bir oyun olan ve Pay2Win kurgusuna yaklaşmayacağı iddiasıyla yola çıkan Battle Carnival‘da şu an için benzersiz yeteneklere sahip 13 farklı karakter seçeneği yer almakta. Amerikan güreşçisinden SWAT memuruna, hemşireden ninjasına kadar birbirinden çılgın ve eğlenceli karakterlerle çeşitli modlarda savaşabilir, hem bireysel hem de takım başarısı için mücadele edebilirsiniz.

Zengin silah/mühimmat seçeneğinin yanı sıra barikat ve taret inşa etme, kalkan taşıma, sağlık verme gibi oyun içi dinamikleriyle taktiksel oyun kurma imkanı da veren Battle Carnival, Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilmekte.

Battle Carnival Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Pentium 4 640 (3.2 GHz)
Bellek: 1 GB
Depolama: 5 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600GT
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Core 2 Duo E6600(2.4 Ghz)
Bellek: 2 GB
Depolama: 5 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9800GT
DirectX: Sürüm 9.0c
Battle Carnival Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!