Battlefield Play4Free | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Electronic Arts, Battlefield Play4Free oyununun tüm hizmetlerini 14-06-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Electronic Arts oyunları.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayımlanan MMOFPS oyunu Battlefield Play4Free, kendinden önce çıkan sürümlerin özellikleriyle birlikte oyuncuları hayran bırakacak bir çok yeni özellik barındırıyor. Geliştirilmiş grafikler, gerçekçi patlama, mermi ve insan sesleri, orijinalinin bire bir aynısı silahlar, kullanılabilen tank, helikopter ve jetler sayesinde kendinizi savaş alanında hissedecek, oyunu oynarken hem keyif alacak hem de heyecan dolu dakikalar geçireceksiniz.

Oyunda Assault, Medic, Engineer ve Recon olmak üzere 4 ayrı sınıf bulunuyor. Her sınıfın ise kendine has özelliği ve yetenekleri mevcut, bu sınıflar;

Assault
G3A4 makinalı tüfeği ve takım çantasının yanısıra C4 ve el bombası sayesinde yakın ve orta mesafeli çatışmalarda önemli rol oynuyor, saha adamı olan Assault’lar hereketi seven oyuncuların favorisi.

Medic
İlkyardım çantası ve seyyar elektroşok cihazıyla birlikte savaş alanında yaralı oyunculara yardım edip, MG3’ü ile çatışmalara destek verebiliyor. Görevi basit gibi görünse de Medic’ler çoğu zaman savaşların kazanılmasında önemli role sahip. 

Engineer
Savaş alanındaki önemi tartışılmaz olan engineer sınıfı arızalanan araçları onarabilir, mayın döşeyebilir, hafif makineli tüfeği PP2000 ile yakın mesafeli çatışmalarda destek verebilir ve en önemlisi RPG’si ile tank, helikopter ve jetleri yok edebilir.

Recon
Battlefield Play4free’nin belkemiği olan Recon’lar hareket sensörleri sayesinde bölgeye giren düşmanları tespit edebilir, Morter Strike’ları ile takımındaki jet pilotlarına füze gönderilecek alanları işaret edebilir, Claymore’ı sayesinde düşmanları havaya uçurabilir ve SV 98 sniper’ı ile rakiplerini kuş gibi avlayabilirler.
Önceki serileri oynayanların zorlanmadan oynayabileceği Battlefield Play4free’de BF2’de yer alan bazı haritalar da bulunuyor.

Battlefield Play4Free Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / XP
İşlemci: Pentium 4 1.7 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB VGA Card ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / XP
İşlemci: Pentium 4 2.1 GHz
RAM: 1 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB VGA Card ve üzeri

Toplam Kaydolma Sayısı : 25.083


Yorumlar

44 yorum yapıldı
Yorum Yaz!