Battlerite | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

İsveç merkezli oyun şirketi Stunlock Studios tarafından geliştirilen ve Steam üzerinden yayımlanan Battlerite, kendine has özelliklere sahip bir MOBA oyunudur. Erken erişim sürecinde ücret karşılığı oynanabilen Battlerite 8 Kasım 2017 itibariyle ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunuldu. Diğer MOBA’larda olduğu gibi izometrik kamera açısına sahip olan oyunda 2vs2 ve 3vs3 savaşlar yapabiliyorsunuz.

Şu an için 21 farklı kahraman seçeneği sunan Battlerite‘ta her kahramanın kendine has yetenekleri ve süper gücü (ulti) bulunmakta. 5 ayrı haritanın bulunduğu oyunda haritaların en önemli özelliği koridor ve orman gibi klasik bölümlerden oluşmuyor olması. Tamamen takım savaşına odaklanan Battlerite‘taki haritalar savaş yapılan küçük bir meydan ve yakın çevresindeki spawn noktalarından ibaret. Oyuna giriş yaptıktan sonra 2-3 sn ilerliyor ve meydana ulaşarak diğer takımın oyuncularıyla çatışmaya başlıyorsunuz.

3 maç alan takımın galip geldiği oyunlar en fazla 5 maç sürüyor. Maçlara başlarken her oyuncu, karakter özelliklerine ve oyun stratejisine göre kendisine sunulan 3 yetenek kartından bir tanesini seçiyor. Temel yeteneklerin yanı sıra shift tuşuyla ek yeteneklere de geçiş yapabildiğiniz Battlerite‘ta rakiplere hasar vererek ultinizin dolmasını sağlayabiliyorsunuz.

Seyirci detayının da bulunduğu oyunda maçın gidişatına göre yükselen tezahüratlar Battlerite‘a farklı bir hava katıyor.

Battlerite Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Çift çekirdekli, 2.8 GHz
RAM: 2 GB
Depolama: 1.5 GB
Ekran Kartı: Intel HD 3000
DirectX: 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı