Big Farm | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Almanya merkezli oyun stüdyosu Goodgame Studios tarafından geliştirilen geliştirilen ve yayımlanan Big Farm, herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunudur. Büyük fakat bakımsız bir arazide size ayrılan küçük bir alanı en iyi şekilde yönetip büyük bir çiftliğe dönüştürmeye çalıştığınız oyunda tarlalarınıza çeşitli tohumlar ekip ürünler yetiştirebilir ve bu ürünleri satarak oyun parası kazanabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her seviyedeki kullanıcı tarafından rahatlıkla oynanabilen Big Farm‘da sadece tarla ekip biçmekle kalmıyorsunuz. Oyunda kendi kooperatifinizi kurabilir veya başka kooperatiflere katılarak gerçek oyuncular ile yardımlaşabilir, evler yaparak nüfusunuzu arttırabilir, hayvan barınakları ile çeşitli hayvanlar yetiştirip onların ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Seviye atladıkça yeni ve daha değerli ürün ve birimlere sahip olabildiğiniz Big Farm oyununda bir den fazla çiftlik kurabilir ve diğer oyuncular ile ticaret yapabilirsiniz.

Big Farm Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı