Black Squad | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli oyun şirketi NS Stüdyo tarafından geliştirilen ve Neowiz yayımcılığında Steam üzerinden oyun sevenlerle buluşan Black Squad, free2play MMOFPS oyunudur. Piyasadaki f2p oyunların en büyük sıkıntısı olan pay2win kurgusuna bulaşmayan nadir oyunlardan olan Black Squad bu özelliğiyle kısa sürede FPS tutkunlarının gönlünü fethetmeyi başardı.

Hızlı oynanışı ve basit arayüzüyle dikkat çeken oyunda harita yapılarının sıcak çatışmaya uygun olması ve öldükten sonra beklemeden oyuna devam edilebilmesi oyundaki aksiyonun tavan yapmasını sağlamakta. Çatışmalarda 3 farklı silah seti taşıyabildiğiniz Black Squad‘da harita yapısına ve rakip takımın silah kullanımına göre daha önce oluşturduğunuz silah setlerinden dilediğinizi kullanabiliyor ve taktiksel üstünlük sağlayabiliyorsunuz.

Farklı oyun modları ve çeşitli büyüklükteki haritalarıyla her FPS kullanıcı için farklı seçenekler sunan Black Squad‘da size verilen görevleri yerine getirerek “medal” ismi verilen özel oyun parası kazanmanız mümkün. Medal ve maçlardaki başarınıza göre kazandığınız oyun prasıyla istediğiniz silahları süreli ya da süresiz satın alabilir ve kendi oyun kurgunuza göre çeşitli silah setler oluşturabilirsiniz. Setlerin içerisine birincil ve ikincil silah dışında bomba ve kalkan/yelek de ekleme hakkınız da var.

Black Squad‘ı özel kılan diğer bir özellik ise düşük sistemlerde bile sorunsuz çalışıyor olması ve düşük dosya boyutu. İngilizce dil desteğiyle hizmet veren oyun hem yeni başlayan hem de ileri düzey oyunculara uygun bir atmosfer sunuyor.

Black Squad Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Core2Duo 2.2GHZ / AMD Athlon 64 X2 2.66GHz
RAM: 2 GB
HDD: 5 GB+
Ekran Kartı: Geforce 8600 / GT630 / Radeon HD 6750
DirectX: 9.0
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Core2Duo 2.4GHZ / AMD Phenom X4 820
RAM: 4 GB
HDD: 5 GB+
Ekran Kartı: Nvidia GTX 560 / Radeon HD 7790
DirectX: 9.0Yorumlar

2 yorum yapıldı