Black Survival | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli bağımsız oyun şirketi O’olBlue Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan Black Survival, gerçek zamanlı strateji ve hayatta kalma oyunudur. Battle Royale dünyasına farklı bir bakış açısı getiren oyunda toplam 10 kişinin girebildiği haritalarda yaklaşık 20 dk süren hayatta kalma mücadelelerine katılabiliyorsunuz.

Düşük boyutu ve basit arayüzüyle dikkat çeken Black Survival‘da hayatta kalmanızı sağlayan çok fazla dinamik bulunmakta. Hikaye tarzında işaretle/tıkla yöntemiyle ilerlediğiniz oyunda hastane, plaj, orman ve ada gibi farklı ortamların işlendiği 20’nin üzerinde bölge yer almakta. Mücadele esnasında süre ilerledikçe hareket edebileceğiniz alan daralacak ve diğer oyuncularla karşılaşma olasılığınız artacaktır.

Polis, aşçı, doktor ve öğrenci gibi 25’ten fazla karakter seçeneği sunan Black Survival, bölgede rastgele dağılmış halde bulunan eşyaları bulup silah ve yiyecek elde etmenizi sağlayan bir kurguya sahip. 7 ayrı silah türünden dilediğinizi kullanabildiğiniz oyunda gerçek rakiplerin yanı sıra ormandaki vahşi hayvanlara karşı da kendinizi savunmanız gerekiyor.

PC’de şu an için sadece Steam üzerinden oynanabilen Black Survival‘ı aynı üye hesabınız ile Android işletim sistemine sahip cihazlardan da oynayabilirsiniz.

Black Survival Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
İşlemci: 1.5 GHz
Bellek: 512 MB
Depolama: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB
DirectX: Sürüm 9.0
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 1 GB
Depolama: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: Sürüm 9.0Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!