Brawl of Ages | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Colorado merkezli BNA oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve oyun şirketi S2 Games yayımcılığında Steam üzerinden oyun severler ile buluşan Brawl of Ages, kaliteli grafik ve görsel efektlere sahip ücretsiz koleksiyon kart oyunudur (MMOTCG).

Strife oynayanların yakından tanıyacağı eğlenceli karakterlerin de yer aldığı oyunda benzersiz özelliklere sahip onlarca farklı kartı koleksiyonunuza dahil ederek bol aksiyonlu mücadelelere girebiliyorsunuz.

Benzerlerinden farklı olarak 3D animasyonlar ile desteklenmiş olan Brawl of Ages‘de kullandığınız kartları aktif ettiğinizde sahip oldukları yetenekleri çizgi film tadında animasyonlar ile kullanarak oyundan daha fazla keyif almanızı sağlıyor.

Club adı verilen klas sisteminin de yer aldığı oyunda yazılı ve sesli sohbet özelliği de bulunmakta. Rakiplerinize meydan okuyabileceğiniz ve belirli sürede en yüksek puana ulaşana hediyelerin verildiği Smash isimli turnuva tadında ayrı bir modu da bulunan Brawl of Ages‘in dengeli rakip eşleştirme sistemi de en önemli özellikleri arasında yer almakta.

Önemli Uyarı
Brawl of Ages oyununa Ağustos ayı itibariyle Türkiye’den giriş yapılamamaktadır.

Brawl of Ages Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!