Call of Gods | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Call of Gods Poster
Call of Gods Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 18

Önemli Uyarı
GameTürk, Call of Gods oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameTürk oyunları.

Bir dönem Türkiye’de GameTürk tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Call of Gods globalde Aeria Games yayımcılığında oyun severlerle buluşuyor. Barındırdığı RPG ve SLG unsurlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunan çeşitli zorluklarda bir çok görevin yer aldığı oyunda, verilen görevleri yerine getirerek kahramanınızı daha hızlı ve kolay geliştirebilirsiniz.

İnsanlar, Elfler ve Ölümsüzler olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği bulunan Call of Gods‘da normal haritaların yanı sıra daha zorlu PvE mücadeleleri yapabileceğiz zindanlar da yer alıyor. Normale oranla daha güçlü mobların yer aldığı bu zindanlarda başarılı olabilmek için takım olarak savaşmanızda fayda var.

Call of Gods‘ta görevler ve PvE mücadelelerinin dışında PvP savaşları yapabileceğiniz arenalar da bulunmakta. Mücadele, arena ve şampiyona olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunan arenalara maksimum 6 kahraman ile katılabiliyorsunuz. Ordunuzdaki kahraman sayısı ne kadar fazla ve kahramanlarınız ne kadar gelişmiş olursa Call of Gods arenalarından galip çıkma şansınız o kadar yüksek olur.

Call of Gods Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı