CengizHan 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
CengizHan 2 Poster
CengizHan 2 Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 457

Önemli Uyarı
Joygame, CengizHan 2 oyununun tüm hizmetlerini 13-02-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

1200’lü yılların ihtişamlı dönemini ve Moğol Hükümdarı Cengiz Han’ın hikâyesini anlatan CengizHan 2, ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ünlü aktör Yetkin Dikinciler tarafından seslendirilen tanıtım videosuyla oyun severlerin ilgisini üzerine çekmeyi başaran CengizHan 2 Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe olarak yayına başladı.

Oyun renk dağılımı ve oyuna giriş hızlılığıyla dikkat çeken CengizHan 2 oyununda Moğol, Pers, Rus ve Türk olmak üzere 4 ırk ve her ırka ait 12 sınıf bulunuyor. Her ırkın kendine ait şehirleri bulunan bu oyunda 1200’lü tarihler birebir yansıtılıyor ve haritalar üzerinde de bu şekilde yerleştiriliyor: Türk ırkı haritada Orta Asya’da görüntüleniyor.

Dönemi yansıtan motiflerle detaylandırılan CengizHan 2 oyununda şehirler arası seyahatler sırasında o döneme ait birçok süsleme, heykel ve figüre rastlamak mümkün. Bunların yanı sıra oynanabilirlik ve akıcılık bu oyunun merkezinde yatıyor.

Geliştirilmiş savaş sistemleriyle CengizHan 2, tüm MMORPG oyunlarındaki savaş sistemlerinin birleşim noktası olarak göze çarpıyor. En çarpıcı özelliklerinden biri de oyun sunucuları arasında yapılan savaşlar olan bu oyunda bireysel yeteneklerinizi yanı sıra şehir olarak Şehir Kral’ı komutasında organize saldırılar yapabilir, mancınık, zırhlı araç gibi savaş aletlerini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra öldürülen her oyuncu için ayrı puan kazanıp, oyun içi sıralamanızı değiştirme olanağınız da mevcut.

Meslek seçimi olanağı sunan CengizHan 2 oyununda istediğiniz mesleği seçerek uzmanlaşabilir, ticaret yapabilir ve mesleğin gereği olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

CengizHan 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium IV 2.4ghz
Ram: 1gb
Ekran Kartı: GeForce 6200 ve üzeri
Hard Disk: 4gb
DirectX: DirectX9
İnternet: Geniş bant / ADSL
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium Core2Duo E2100
Ram: 2gb
Ekran Kartı: GeForce 8200 ve üzeri
Hard Disk: 4gb
DirectX: DirectX10
İnternet: Geniş bant / ADSL
CengizHan 2 Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

140 yorum yapıldı
Yorum Yaz!