Chibi Warriors | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Chibi Warriors Poster
Chibi Warriors Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 26

Önemli Uyarı
37Games, Chibi Warriors oyununun tüm hizmetlerini 09-04-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 37Games oyunları.

Mitoloji Online’ın yayımcısı 37Games’in oyun severler ile buluşturduğu Chibi Warriors, tarayıcı tabanlı savaş ve strateji oyunudur. Çin’in tarihinde önemli bir yer kaplayan üç büyük krallığın savaşını konu alan oyunda geçmişe yolculuk yaparak savaşlara katılıyorsunuz. Free2play modelde hizmet veren oyunun facebook üzerinden oynanabilen versiyonu da bulunuyor.

Erkek ve kadından oluşan toplam 17 farklı karakter seçeneği sunan Chibi Warriors‘ta her karakter bir orduyu temsil ediyor. Size ayrılan bir şehir ve küçük bir orduyla başladığınız oyunda görevleri tamamlayarak seviye atlıyor, aynı zamanda oyun içerisinde kullanabileceğiniz farklı değerlerde paralar kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile yeni komutanları emrinize alabiliyor ve onların ordularını düşmanlarınız ile yaptığınız savaşlarda kullanabiliyorsunuz.

9 ayrı orduyu aynı anda yönetebileceğiniz bir savaş alanına sahip olan Chibi Warriors, istediğiniz orduyu istediğiniz alana konumlandırmanıza izin veriyor. Böylece orduların asker sayısı, savunma ve saldırı özelliklerine göre en doğru alanda savaşa girmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Basit bir arayüze sahip olan Chibi Warriors‘u zorlanmadan öğrenebilir ve hızlıca seviye atlayabilirsiniz. Komutanlarınızın silah, zırh ve takı gibi eşyalarının seviyesini yükseltebildiğiniz oyunda gerçek oyunculara karşı PvP savaşlar da yapabiliyorsunuz.

Chibi Warriors Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!