City of Steam Arkadia | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Mechanist Games, City of Steam Arkadia oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mechanist Games oyunları.

Mechanist Games tarafından Unity oyun motoru ile geliştirilen City of Steam aynı şirket tarafından Steam üzerinden İngilizce dil desteğiyle yayımlanan MMORPG oyunudur. Steampunk bir evrende geçen City of Steam ücretsiz (free2play) hizmet veriyor.

Herhangi bir yükleme yapmadan doğrudan giriş yapabildiğiniz City of Steam; büyük boyutlardaki haritaları, zengin eşya seçeneği, PvP özelliği, yetenek ağacı vb. konularda oyuncuya klasik bir tarayıcı oyununun çok daha fazlasını sunmakta. İnsan, Elf ve Yeşil Derililer adında 3 ana ırkın yer aldığı City of Steam‘de Heartlander, Aven, Ostenian, Stoigmari, Draug, Riven, Goblin, Hobbe ve Ork olmak üzere 9 farklı karakter tipi yer alıyor. Üç ırktan bir tanesine dahil olan bu karakterler Arkanist, Silahşör, Warder ve Channeler olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip toplam 4 sınıftan birinde uzmanlaşmış durumda.

Buhar ve büyünün bir araya geldiği gizemli bir evrende geçen City of Steam görsel efektleri ve kendine özgü oyun yapısıyla RPG severlerin gönlünde taht kuracak gibi görünüyor.

City of Steam Arkadia Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
City of Steam Arkadia Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

19 yorum yapıldı
Yorum Yaz!