Closers | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli Naddic Games tarafından geliştirilen ve tecrübeli oyun şirketi En Masse tarafından yayımlanan aksiyon RPG oyunu Closers, hem Steam hem de lokal sunucuları üzerinden oyun severler ile buluşuyor. Farklı boyutlardan gelen yaratıkları yok etmek için psişik güçlere sahip gençlerden kurulan elit bir takımın mücadelesini konu alan oyunca seçmiş olduğunuz karakter ile bu elit takımın bir parçası oluyorsunuz.

Her biri farklı hikaye ve psişik güçlere sahip toplam ayrı karakter seçeneğinin yer aldığı Closers‘da Black Lambs ve Wolf Dogs adında 2 ayrı takım bulunmakta. Yeni başlayanlar için karmaşık gelebilecek bir sisteme sahip olmasına rağmen çok kolay adapte olabileceğiniz bir arayüzü ve dövüş sistemi bulunan oyunda en dikkat çeken özelliklerden birisi de combo chain sistemi.

Klasik kombo hareketlerden ayrı olarak birden farklı kombo kombinasyonunu birleştirerek yeni dövüş stilleri elde edebildiğiniz Closers‘ta zindanları ziyaret ederek bol bol pratik yapabilir ve aynı zamanda karakterinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Bir zamanlar atari salonlarının vazgeçilmez dövüş oyunları olan Street Fighter, Mortal Kombat, Tekken vb oyunları anımsatan Closers, 3D grafikleri ve gelişmiş oyun mekanikleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Closers Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 7 ve üzeri
İşlemci: Intel/AMD Dual Core
RAM: 2 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: Geforce 7600
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Win 7 ve üzeri
İşlemci: Intel Core i3
RAM: 4 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: Geforce 8000
DirectX: Sürüm 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!