Combat Arms | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore’li oyun stüdyosu Doobic Studios tarafından geliştirilen ve Avrupa’da uzun süre Nexon tarafından yayımlandıktan sonra Kasım 2017 itibariyle Valofe ile yoluna devam etme kararı alan MMOFPS oyunu Combat Arms, eğlenceli oyun modları, gerçeğine uygun olarak tasarlanan silahları ve etkileyici ses efektleriyle Türkçe olarak hizmet vermekte.

Combat Arms Reloaded‘da bandana, gözlük, şapka gibi aksesuarlar kullanarak karakterinizi özel bir görünüme kavuşturabilir, aynı zamanda susturucu, dürbün, şarjör gibi yardımcı mühimmatlar kullanarak silahınızı istediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz. Silahlarınız için farklı tasarımlar (skin) satın alma imkanı sunan oyunda bu sayede sahip olduğunuz eşyaların da kendinize özel olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Yenilenen Combat Arms Reloaded’ın en büyük özelliklerinden biri ise çanta sistemi. FPS dünyası için oldukça yenilikçi olan bu özellik sayesinde üzerinizde birden fazla ana silah taşıyabiliyorsunuz. Taktiksel anlamda oldukça avantaj sağlayan bu özellik hem keskin nişancı tüfeği, hem otomatik tüfek hem de pompalıyı aynı çatışmada kullanabilmenize olanak tanıyor.

Oyunda yer alan gelişmiş klan sistemi sayesinde klanınızın seviyesine göre özel silahlar elde edebiliyorsunuz. Meslek sisteminin de bulunduğu Combat Arms‘da kendi silahınızı yapmanız da mümkün. 12 ayrı oyun moduyla oyunculara farklı seçenekler sunan Combat Arms‘taki modlar şu şekilde:

Elimination, Elimination Pro, Search & Destroy, One Man Army, FireTeam, Capture the Flag, Spy Hunt, Quarantine Regen, Last Man Standing, Bombing Run, Seize and Secure ve Hired Guns.

Combat Arms Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 3 - 1Ghz
RAM: 256 Mb
Ekran Kartı: Geforce 2MX
Harddisk: 2Gb
DirectX: DirectX 9.0c ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Pentium 4 - 2.4Ghz
RAM: 512 Mb
Ekran Kartı: Geforce FX 5600 ve üzeri
Harddisk: 2Gb
DirectX: DirectX 9.0c ve üzeri
İlgili HaberlerYorumlar

143 yorum yapıldı