Crimson Desert | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2017 yılında Türkçe dil desteğiyle yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada önemli bir başarı elde eden Black Desert‘ın yapımcısı olan Pealy Abyys’in geliştirdiği Crimson Desert, RPG dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Sürükleyici hikayesi, kendine has oyun mekanikleri ve içeriğiyle dikkat çeken Crimson Desert, Black Desert’ten farklı olarak RPG kurgusuyla piyasaya çıkacak. Bazı bölümlerinde co-op ve çoklu oyuncu modu olmasına rağmen ilk aşamada MMO olarak hizmet vermeyecek olan oyunun ilerleyen zamanlarında bu özellikleri kazanabileceği ihtimaller arasında.

Orta Çağ’da geçen ve uçsuz bucaksız Pywel kıtası ile burada yaşayan insanların hikayesini konu alan Crimson Desert, kılıç, balta, ilkel top gibi silahların simya ile kazanılan yeteneklerin harmanlandığı fantastik bir oyun. Paralı asker sisteminin yer aldığı oyunda kendinize paralı askerlerden oluşan bir ekip kurabilir ve o ekibi en iyi şekilde yöneterek zorlukların üzerinden gelebilirsiniz.

Crimson Desert‘te insanlarla savaşarak yaşam alanlarını kaybeden efsanevi hayvanlar ve kimselerce hatırlanmayan eski mitolojiye ait varlıklarla çetin bir mücadele girmeniz gerekecek. Oldukça kanlı olan ve şiddet içeren sahneleri nedeniyle Crimson Desert 18 yaş altındaki oyuncular için uygun görülmemektedir.

Crimson Desert Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.565


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!