Crush Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Crush Online Poster
Crush Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 73

Önemli Uyarı
GamesInFlames, Crush Online oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GamesInFlames oyunları.

Kore merkezli tecrübeli oyun stüdyosu JoyImpact tarafından geliştirilen ve GamesInFlames yayımcılığında tüm bölgelerde aynı anda yayınlanmaya başlayan Crush Online, yenilikçi özelliklere sahip bir MMORPG oyunudur. İzometrik kamera açısı ve kendine has kurgusuyla MOBA hissiyatı uyandırılmaya çalışılsa da genel yapısı itibariyle RPG kategorisinde yer alan Crush Online, şu an İngilizce ve Almanca dil desteğiyle oynanabiliyor.

Guardian, Punisher ve Saint olmak üzere farklı yeteneklere sahip 3 benzersiz ırkın yer aldığı oyunun hikayesi toplam 3 bölgeden oluşan Gaia dünyasında geçiyor. Klasik görev sistemiyle mob keserek adım attığınız Crush Online dünyasında farklı zorluklarda görevleri yerine getirerek karakterinizin seviyesini yükselterek yeni eşya ve silahlar elde edebiliyorsunuz.

PvP yapısının baskın olması sebebiyle lonca sisteminin oldukça önem kazandığı oyunda Loncalar ve ırklar Kale Kuşatma etkinlikleri sırasında ittifak yapabiliyor. Kuşatma etkinliklerinden kazanan taraf kaybeden ulusun mal varlıklarıyla birlikte kalesine de sahip oluyor. Epik savaşlara sahne olan bu etkinliklerde bonus hediyelerin yanı sıra devasa ganimetler de kazanılabiliyor.

Kale savunma, lejyon sistemi ve bütün haritanın tek bir ulus tarafından ele geçirilebilmesi gibi özelliklerin yanı sıra Crush Online‘ın rekabetçi oyuncular için en önemli özelliklerinden biri de imparator sistemi. Özel sıralama sistemi sayesinde en yüksek puana sahip olan oyuncu dahil olduğu ırkın imparatoru olarak halkını yönetmeye hak kazanıyor.

Crush Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!