CS:GO | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 2]

Valve tarafından Source oyun motoru ile geliştirilen ve yine Valve tarafından ilk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen Counter Strike, geçen zaman içerisinde hem oyun içi mekanikleri, hem grafikler hem de mod ve diğer içerikleriyle gelişerek bugün milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Counter Strike Global Offensive (CS GO) adını almıştır.

Steam üzerinden satın alınarak oynanabilen CS GO‘da, ilk sürümlerde yer alan dust gibi efsane haritaların yanı sıra yeni tasarlanan çok sayıda harita da yer almakta. Çok sayıda silaha ek olarak gerçekçi ses ve görsel efektleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunan Counter Strike Global Offensive‘de teröristler ve güvenlik güçlerinden oluşan 2 ayrı takım yer almakta.

Rekabetçi, bomba, rehine kurtarma, yıkım, ölüm maçı gibi farklı kurgularda çeşitli oyun modları sunan CS GO, çığır açan skin sistemi sayesinde benzersiz görünüme sahip silahlar elde etmenize olanak sağlıyor. Kasa sistemi farklı özelliklerde kasalar elde edip açarak oyunda kullanabileceğiniz içeriklere rastgele sahip olabilirsiniz.

CS:GO Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
RAM: 2 GB
HDD: 15 GB
Ekran Kartı: 256 MB üzeri Pixel Shader 3.0 uyumlu
DirectX: Sürüm 9.0c
İlgili HaberlerYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!