Deep Rock Galactic | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

Ghost Ship Games tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve Coffee Stain yayımcılığında şu an için sadece Steam üzerinden yayımlanan Deep Rock Galactic, çok oyunculu oynanabilen bol aksiyonlu bir FPS oyunudur.

Farklı yeteneklere sahip elflerin yönettiğiniz oyun genel olarak madencilik üzerine kurulu. Bir taratan farklı gezegenlerde devasa mağaralarda değerli madenleri işlemek için çaba sarf ederken diğer taraftan sizi yk etmeye çalışan ilginç yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Co-op desteği ile 4 kişiye kadar ekip halinde yapay zekaya karşı oynayabildiğiniz Deep Rock Galactic‘de farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 özel sınıf yer almakta. İzci, sondajcı, nişancı ve mühendisten oluşan bu sınıflardan izci olarak mağralarda keşif yapıp değerli madenlerin yerlerini tespit edebilir, sondajlı olarak en sert kayaları yontarak madenleri çıkartabilir, nişancı olarak düşmanları yok edebilir veya mühendis olarak savunma birimleri inşa edebilir ve bölgenizi güvende tutabilirsiniz.

Deep Rock Galactic Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Toplam Kaydolma Sayısı : 60
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 99


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı