Divine Edges Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Divine Edges Online Poster
Divine Edges Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 99

Önemli Uyarı
GameHorde, Divine Edges Online oyununun tüm hizmetlerini 20-07-2012 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameHorde oyunları.

Fantastik MMORPG oyunu Divine Edges Online 8 Kasım 2011 tarihinde Türkiye’de yayına başladı. Tamamen ücretsiz olan Divine Edges Online’da 9 farklı sınıf ve 3 ayrı ırk bulunuyor. Oyunun en ilginç ve güzel özelliklerinden biri ise oyuncuların karakterlerini ve sınıflarını istedikleri zaman değiştirebilmeleri.

Yaratıklarla savaşmanın, ganimetleri toplamanın ve nefes kesen Pvp sistemindeki büyük hesaplaşmaların bir arada bulunduğu Divine Egdes Online Türk oyuncuları kendine hayran bırakma konusunda oldukça iddialı.

Oyunun bir diğer güzel özelliği ise performans ayarlama seçeneği, bu seçeneği uygun şekilde düzenleyerek düşük performanslı bilgisayarlarda bile Divine Edges‘i rahatlıkla oynamanız mümkün.

Kılıç ,Yay ve Asa olmak üzere 3 sınıfın bulunduğu oyunda seviyeniz 30’a ulaştıktan sonra sınıf değiştirme sistemini aktif hale geliyor. Başta seçmiş olduğunuz 3 sınıftan her birisi tekrar 3’e ayrılıyor. Eğer Kılıç seçtiyseniz ister bu sınıfta kalabilir, isterseniz Balta & Çekiç yada Mızrak sınıfına geçiş yapabilirsiniz. Aynı şekilde başlangıç olarak Yay seçenler Pençe ve Yelpaze’ye dönüşebilirler. Asa kullanıcıları ise Harp ve Büyülü Enstrümanlar sınıfına geçebilir.

Eğer ilk sınıfınızda devam ederseniz yetenekleriniz daha hızlı gelişmeye başlar, fakat sınıf değişimi gerçekleştirirseniz yeteneklerinizin gelişimi yavaşlayacaktır. Ancak yetenekler hep bir denge içerisindedir. Bu nedenle Divine Edges‘de sınıf değişimi yaparken karakterinizin gücünün ve dayanımının azalacağını düşünmeyin.

Divine Edges Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows98/XP/VISTA/7
İşlemci: Intel P4 1.8GHz or AMD CPU
RAM: 1GB
Ekran Kartı: NVidia Geforce 6600 /ATI X800
HDD: 2 GB
DirectX: Direct 9.0c
İşletim Sistemi: Windows98/XP/VISTA/7
İşlemci: Intel P4 1.8GHz or AMD CPU
RAM: 1GB
Ekran Kartı: NVidia Geforce 6600 /ATI X800
HDD: 2 GB
DirectX: Direct 9.0c
İlgili HaberlerYorumlar

49 yorum yapıldı
Yorum Yaz!