Dragon Nest | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 2]

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Eyedentity Games tarafından geliştirilen ve bir çok ülkede tecrübeli firmalar tarafından yayımlanmaya devam eden Dragon Nest, Türkiye’de bir dönem Mayn Games tarafından yayımlanmıştır. İlk olarak 2010 yılında Kore’de piyasaya sürülen Dragon Nest, manga tarzı grafiklere sahip bir aksiyon MMORPG oyunudur. İngilizce dil desteği ile oynanabilen oyunda 3 boyutlu devasa haritalarda serbest hedef özelliği sayesinde özgürce savaşabilir ve kombo hareketlerle bu savaşları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Zengin bir sınıf yapısına sahip olan Dragon Nest‘te oyuna başlarken şifacı, efsuncu, savaşçı ve okçu sınıflarından herhangi bir tanesine dahil oluyorsunuz. Her biri farklı yetenek ve silahta uzmanlaşmış olan bu sınıflar 15. seviyeye ulaştığında daha üstün özelliklerle donatılmış iki farklı alt sınıfa ayrılıyor. Bu seviyede yapacağınız tercih ile oyundaki sınıf seçimini tamamlamış ve karakterinizin çizginizi belirlemiş oluyorsunuz.

Klavyenin yanı sıra gamepad ile de oynanabilen Dragon Nest‘te başarı ve ünvan sistemi, zindanlar, lonca gibi olmazsa olmaz özelliklerin yanı sıra farklı modlarda 1vs1 ve 3vs3 savaşların yapılabildiği PvP arenalar da yer almaktadır.

Dragon Nest Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Pentium 4 veya çift çekirdek
RAM: 1GB
HDD: 4GB
Ekran Kartı: Nvidia 7600
DirectX: 9.0c ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Pentium 4 veya çift çekirdek 1ghz
RAM: 2GB
HDD: 4GB
Ekran Kartı: Nvidia 8000
DirectX: 9.0c ve üzeri
Dragon Nest Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

11 yorum yapıldı
 • samet says:

  oyuna giremiyorum server bulunamadı diyor tamam diyince oyundan atıyor çözümü yokmu bunun

  • oyunkayit says:

   Merhaba Samet,

   Mayn Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Dragon Nest’in tüm hizmetleri 28 Aralık 2015 itibariyle durdurulmuştur. Nexon tarafından yayımlanan Kuzey Amerika sunucularına giriş yapmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

   İyi oyunlar.

 • KurmayAlbay says:

  Kayıt ola tıklayıp kayıt oldum. İndire tıkladım fakat karahan online indirdi 🙂 neyse fark etmez aynı şirket zaten

Yorum Yaz!