Dragon’s Prophet | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Runewaker Entertainment’in geliştirdiği Dragon’s Prophet, Avrupa ve Türkiye’de bir dönem Infernum yayıncılığında oyun severler ile buluşmuştu. 2015 itibariyle Türkiye’deki yayın hakları Ntroy tarafından satın alınan Dragon’s Prophet, Türkçe dil desteğiyle yayınlanacak olan geniş içeriğe sahip bir sandbox MMORPG oyunu.

Sandbox yapısı sayesinde oyuncu tarafından özelleştirilebilen bir yapıya sahip olan Dragon’s Prophet‘te oyunun hikayesini bir anlamda oyuncu belirliyor. Next-Gen unsurları, aksiyon dolu dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı cross-server Frontier PvP sistemi ile free2play oyunlar arasından bir çırpıda sıyrılan Dragon’s Prophet‘in en etkileyici özelliklerinden birisi ise ejderha sistemi.

Ejderha yakalayıp onları eğitebildiğiniz ve çeşitli zırhlarla kuşatabildiğiniz oyunda bu ejderhalar ile hava ve kara savaşlarına katılabiliyorsunuz. Okçu, büyücü, savaşçı ve kahin olmak üzere 4 farklı sınıf seçeneği sunan Dragon’s Prophet‘te gelişmiş klan sistemi, PvP ve PK için özel haritalar, 450 farklı ejderha seçeneği ve fantastik yaratıklar sizi bekliyor.

Dragon's Prophet Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Intel® Core2Duo E6600 +
RAM: 2GB +
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT +
İşletim Sistemi: Vista/Win7 +
Hard Disk: 20GB +
İşlemci: Intel® Core i3-3220 +
Ram: 8GB +
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / AMD HD 5850 +
İşletim Sistemi: Vista、/ Win7 +
Hard Disk: 20GB +
Dragon's Prophet Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

40 yorum yapıldı
  • baturay says:

    Merhaba arkadaşlar öncelikle söylemek istediğim oyun özgürlük acısından sizlere istenenin de fazlasını veriyor lakin oyunla ilgilenen admin yok bu oyun fbs sorunları vs gibi binlerce sorun içermekte ilgilenen biri olsaydı emin olun oyun ciddi anlamda sizlere hikayesi ile özgürlük hissi ile yapa bildiklerince fazlasını sunuyor bu tarihte oyuna giren arkadaşlar için söylüyorum şu an ışınlanma problemi var bundan 1 2 hafta geri ye gittiğimizde ise oyunda optime problemleri vardır olan problemleri çözmüyorlar üstüne her gün yeni bir sorun oluşuyor oyuna giremiyen arkadaşlar steam üzerinden sorunsuz bir şekilde giriş yapa bilirler hikayeyi oynuya bilirler atma sorunu ben bu güne kadar hiç yaşamadım 200 saatim var şu oyun da lakin dediğim gibi ilgilenen hiç bir admin yok bu nedenle bu oyunu oynayamazsınız adminler oyunla ilgilenmediği sürece girseniz ne girmeseniz nedir sizlere şunu söylüyorum adminler oyunla ne zaman ilgilenir bu oyuna o zaman gelin ışınlanma problemi fps ve bag lar düzeltilmedikce benim bile yapa biliceğim bir şey yok sizlere tavsiyem girmeyin

Yorum Yaz!