Dungeon Fighter Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Kore merkezli oyun stüdyosu Neople tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen Dungeon Fighter Online, aynı firma tarafından yayımlanan 2D grafiklere sahip sürükleyici bir aksiyon MMORPG oyunudur. Eski tip atari oyunlarına benzerliğiyle dikkat çeken DFO, retronun bir adım ilerisine giderek 90’lı yıllardaki vazgeçilmez arcade oyunlarını yeni özellik ve efektler ile harmanlayıp RPG destekli bir MMO olarak karşımıza çıkartıyor.

Toplam 12 benzersiz karakter ve 9 farklı sınıf seçeneği sunan Dungeon Fighter Online‘da, bazı sınıflar için alt sınıf seçimi de yapılabiliyor. Dövüşçüden büyücüye, şifacıdan şövalyeye zengin bir seçenek sunan oyunda aynı üyelik içerisinde birden fazla karakter oluşturabiliyor ve bu karakterleri birbirinden bağımsız olarak geliştirebiliyorsunuz.

Çeşitli zorluklarda görevlerle desteklenen Dungeon Fighter Online‘ın en büyük özelliklerinden birisi de oldukça geniş bir yapıya sahip olan yetenek ağacı. Seviye atladıkça farklı özellik ve tahrip gücüne sahip yetenekler kazanabiliyor ve bunları geliştirebiliyorsunuz.

Adından da anlaşılacağı üzere zindanlar üzerine kurgulanmış olan DFO‘da seviyenize göre farklı büyüklük ve zorluktaki zindanlara giriş yaparak çeşitli yaratıklarla savaşabilir, zindanın son bölümünde gelen BOSS’u yok ederek değerli hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca bu zindanlara tek başınıza girebildiğiniz gibi en fazla 4 kişiden oluşan partilerle de girebilir ve diğer oyuncularla birlikte yaratıkların kökünü kurutabilirsiniz. PvE olduğu kadar PvP savaşlar da yapabildiğiniz Dungeon Fighter Online‘da arenalara girerek gerçek oyuncularla kozlarınızı paylaşın.

Dungeon Fighter Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!