Echo of Soul Türkiye | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Nfinity Games, Echo of Soul Türkiye oyununun tüm hizmetlerini 02-05-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Nfinity Games oyunları.

Güney Kore merkezli oyun şirket Mr. Blue tarafından Unreal oyun motoru ile geliştirilen MMORPG oyunu Echo of Soul (EOS), ABD, Asya ve AB bölgelerinin ardından Türkiye, Azerbaycan ve MENA bölgesinde de oyun severler ile buluşuyor. İlk olarak 2013 yılında Güney Kore’de yayına başlayan EOS, 2014’te Çin, 2015’te ise Amerika ve Avrupa’da NHN, ChangYou ve Aeria Games gibi firmalar ile yayın hayatına başlamıştı.

Türkiye, Azerbaycan ve MENA bölgesinde tecrübeli oyun yayımcısı Nfinity Games ile Türkçe ve Arapça dil desteğiyle ücretsiz (free2play) olarak hizmet verecek olan Echo of Soul, yenilenen içeriğiyle RPG severleri memnun etmeyi hedefliyor.

Kendi sınıfıyla kıyaslandığında kaliteli grafiklere ve yüksek oynanabilirlik değerlerine sahip olan oyunda; Warrior, Rouge, Guardian, Sorceress ve Archer olmak üzere benzersiz görünüm ve yeteneklere sahip 5 farklı karakter sınıfı bulunmakta.

PvP yönüyle dikkat çeken Echo of Soul‘da kalabalık lonca savaşlarının yanı sıra arenalarda 5vs5 ve 1vs1 savaşlar yapmanız mümkün. Ayrıca lonca savaşlarındaki PvE desteği ile gerçek oyunculara karşı savaşırken aynı zamanda haritadaki bossları keserek değerli eşyalar elde edebilirsiniz. Az rastlanır bir özellik olan PvP matching özelliği sayesinde ise oyun sırasında istediğiniz zaman eşleşmelere katılabilir ve sistem tarafından atanan oyuncularla PvP savaşlar yapabilirsiniz.

Zindan sisteminin de bulunduğu Echo of Soul‘da farklı zorluklarda aşamalara sahip olan zindanlarda mücadele edebilir ya da verilen görevleri yerine getirerek karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Echo of Soul Türkiye Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core2Duo
RAM: 1GB+
HDD: 10GB+
Ekran Kartı: Geforce 6600
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Quad core / AMD Phenom X4 +
RAM: 2GB+
HDD: 10GB+
Ekran Kartı: Geforce GTS 250 +
DirectX: 9.0c
İlgili HaberlerYorumlar

16 yorum yapıldı
Yorum Yaz!