Efsanelerin Öfkesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Esprit Games, Efsanelerin Öfkesi oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Esprit Games oyunları.

Orijinal adı Rise of Mythos olan Efsanelerin Öfkesi, Esprit Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan MMO koleksiyon kart oyunudur. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda sahip olduğunuz kartların temsil ettiği askerler ile savaşlara katılıyor, kendi strateji ve taktiklerinizi belirleyerek rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz.

Mage, Warrior, Priest ve Ranger olmak üzere farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 4 karakter sınıfının yer aldığı Efsanelerin Öfkesi‘nde sınıfınızı seçtikten sonra o sınıfa özel kartları toplayarak koleksiyonunuzu genişletmeniz gerekiyor. Benzersiz özelliklerle donatılmış yüzden fazla savaşçıya sahip olarak rakiplerinizin kartlarına göre kendi kartlarınızı savaş alanına sürmeli, oyunun gidişatına göre saldırı veya savunma ağırlıklı bir strateji belirleyerek düşmanlara karşı galip gelmelisiniz.

yGörevler ve Yapay zekaya karşı yapılan PvE savaşların yanı sıra gerçek oyunculara karşı PvP savaşlar da yapabildiğiniz Efsanelerin Öfkesi‘nde sahip olduğunuz kartların seviyesini yükselterek yeni özellikler kazanmasını sağlamanız da mümkün.

Efsanelerin Öfkesi Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı