Evolve Stage 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Turtle Rock Studios tarafından CryEngine oyun motoru ile geliştirilen ve 2K Games tarafından yayımlanan Evolve Stage 2, Xbox One, PS4 ve PC üzerinden oynanabilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı (MMOFPS) oyunudur. 2015 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkan oyun bir süre Evolve ismiyle ücretli olarak hizmet verdikten sonra free2play modele dönerek Steam üzerinden oyun severler ile buluşmaya devam etmektedir.

Klasik FPS oyunlarından farklı olarak kendine has bir kurguya sahip olan Evolve Stage 2‘de çatışmalar 4 avcı ile 1 yaratık arasında gerçekleşiyor. Her biri farklı saldırı, savunma ve özel yeteneklere sahip olan 20 ayrı avcı karakterin yer aldığı oyunda, yüksek hareket, defans ve hasar kabiliyetiyle donatılmış 5 farklı yaratık seçeneği bulunmakta.

İsterseniz yaratık olup avcıları yok etmek için mücadele edebilir, isterseniz avcı olup ekip halinde yaratık avına çıkabilirsiniz. Shear isimli tehlikeli bölgelerin yer aldığı bir gezegende geçen oyunda dikkat etmeniz gereken tek tehlike düşmanınız değil. Zaman zaman vahşi bitki ve hayvanların da saldırdığı Evolve Stage 2‘de karakter özelleştirme sistemi sayesinde sahip olduğunuz avcı veya canavarın görüntüsünü değiştirmeniz mümkün.

Evolve Stage 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!