Final Fantasy XIV | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Sektöre yön veren oyun şirketlerinden biri olan Square Enix tarafından Crystal Tools oyun motoru ile geliştirilen ve 2010 yılından bu yana sürekli geliştirilerek yayımlanmaya devam eden Final Fantasy XIV (FFXIV), zengin içeriklere sahip fantastik bir MMORPG oyunudur.

P2P olarak piyasaya çıkan ve bir süre sonra 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü piyasaya sürerek oyun, Final Fantasy XIV‘i merak eden oyun severlerin ücret ödemeden test etme şansı vermişti. 2017 yılı itibariyle gün limitini kaldırma kararı alan Square Enix, isteyen her oyuncunun Final Fantasy XIV‘i süre sınırlaması olmadan oynamasına izin verdi. Oyunun ücretli satışı devam ettiği için süre sınırlaması olmasa da doğal olarak bazı kısıtlamalar yer almakta.

Sitemizden indireceğiniz Final Fantasy XIV ücretsiz deneme sürümünde 35. seviyeye kadar hiç bir süre ve içerik kısıtlaması olmadan oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu beğenip devam etmek istemeniz durumunda ise Final Fantasy XIV sayfasından en uygun fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Meslek, inanç, ev ve fate gibi çeşitli sistemlere sahip olan oyunda kendi evinizi inşa edebilir, bir dine katılarak farklı özellikler kazanabilir, haritaların farklı alanlarından doğaçlama görevler alabilir ve bahçenizde besin üretebilirsiniz. Hemen hemen her sene gelen güncelleme paketleriyle yeni ırk, sınıf, bölge ve içeriklere kavuşan Final Fantasy XIV, kendini sürekli geliştirerek kullanıcı taleplerine cevap vermekte.

PlayStation 4, PS3 ve Mac versiyonları da bulunan Final Fantasy XIV‘ün PC versiyonunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Final Fantasy XIV Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 32/64 bit
İşlemci: Intel Core i5 2.4GHz
Bellek: 4 GB
Depolama: 40 GB
Ekran Kartı: 1280 x 720: Geforce GTX750, AMD Radeon R7 260X
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i7 3GHz
Bellek: 8 GB
Depolama: 40 GB
Ekran Kartı: 1920 x 1080: Geforce GTX970, AMD Radeon RX 480
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!