Forsaken World | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 2]

Perfect World tarafından yayınlanan Forsaken World, Mart 2011’den bu yana oyun severlerin beğenerek oynadığı başarılı bir MMORPG oyunudur. Avrupa mitolojisinden esinlenerek hazırlanan oyunun görüntü kalitesi normal seviyede olsa da mekan tasarımları ve çevre detayları ise oldukça iyi işlenmiş.

Forsaken World‘de 5 ırk 8 sınıf ve 10’un üzerinde meslek bulunuyor. Dwarf, Elf, Human, Kindred ve Stoneman adındaki bu ırkların hepsinin kendilerine özel yetenekleri var. Örneğin Kindredler vampir olabiliyorken Stonemanlar ise yüksek defanslarıyla dikkat çekiyor.

Oyunda müziklere fazlasıyla özen gösterilmiş fakat maalesef karakter seslendirmesine yer verilmemiş. Bu durum her ne kadar atmosferi baltalasa da yerinde çalan hoş müzikler biraz olsun durumu kurtarıyor.

Forsaken World PvP olayına yeni bir soluk getirmiş. Şöyle ki; oyunda normal PvP nin dışında serverlar arası guild savaşları yapılabiliyor. Oyun ücretsiz bir MMORPG oyununa göre yeterli içerik sunuyor. Forsaken World hardcore MMO oyuncularına basit gelebilse de yeni başlayanlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Forsaken World Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP /Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 1.5 Ghz / AMD Athlon 1500+
RAM: 1 GB RAM
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5200 128MB / ATI Radeon 9500 128MB
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP /Vista / 7
İşlemci: Pentium Dual-Core 2.5GHz ve üzeri
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 14 GB
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce 9600 ve üzeri
Forsaken World Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

10 yorum yapıldı
Yorum Yaz!