GameTürk | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
GameTürk Poster
GameTürk Poster
Menşei
Türkiye (Global Game Center Ltd.)
Kuruluş Yılı
2006
Kurucu/CEO
E. Levent Tanrıkut
Çalışan Sayısı
-
Destek
Kariyer
Adres
Marmaris - Muğla
Oy Ver ! Oy Veren: 112

GameTürk Hakkında

2006 yılında Türkiye’nin ilk E-Pin distribütörü olarak online oyun piyasasına adımını atan Global Game Center, bugün yayıncılık ve oyun geliştirme dahil bir çok hizmet veriyor. Türkiye’nin en büyük oyun portallarından biri olan Gameturk.Com üzerinden oyuncular, GameTürk tarafından geliştirilen/yayınlanan tüm oyunlara tek hesap üzerinden erişebiliyor.

GameTürk PeakGames tarafından satın alındığı için 2012 yılından itibaren tüm oyunlar PeakGames bünyesi altında dağıtılmaktadır.

Biz Kimiz?

Biz oyun oynarız. Snowboard yaparız. Doğa sporlarına çok meraklıyızdır, mesela yamaç paraşütünü deli gibi seven çılgınlar vardır aramızda. Çok yemek yeriz, bazen hiç doymayız. İnternet olmadan evin yolunu bulamayız. Linux’e taparız. Futbol izleriz genelde ama bazılarımız basketbolcudur. Resim çizeriz, dans ederiz, Tophane’de nargile içeriz. Sıkıcı değilizdir anlayacağınız, televizyon izlemek bile güzel bir uğraştır bizim için. Modern insanlarız aslında, İstanbul’a aşığız ama Ankara yuvamızdır bazen. Anadolu hasreti tüterse burnumuzda, Çankırı, Osmaneli, niceleri gezer geliriz. Sanatı severiz ve sanattan anlarız. Hayvanları korururuz, bir kediye yamuk yapana kafa göz dalabiliriz. Deniz tutkumuzdur, bir girsek saatlerce çıkmayız. Bazen de rüzgara kapılıp uzaklaşırız sahilden, yeni fikirlere doğru yelken açarız.

GameTürk Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

11 yorum yapıldı
Yorum Yaz!