Garry’s Mod | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Garry's Mod Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Garry's Mod
18.00 TRY
-
Steam Garry's Mod
129.99 ARS
-
Steam Garry's Mod
249.00 RUB
-
Steam Garry's Mod
19.99 BRL
-
Steam Garry's Mod
9.99 USD
-

2004 yılında Garry Newman tarafından oyuncuların tavsiyeleri sonucu Source oyun motoru ile geliştirilmeye başlanan Garry’s Mod (GMOD), piyasaya çıkmasının ardından büyük ilgi gören sandbox türünde bir oyundur. Half Life 2, Team Fortress 2 ve Counter Strike gibi Valve oyunlarına ait aklınıza gelebilecek her türlü karakter, mühimmat, eşya, ortam ve kostümü barındıran GMOD, oyunculara kısmen oyun tasarımcısı olma imkanı sunuyor.

Tek başınıza ve arkadaşlarınız ile oynayabildiğiniz oyunda, tüm ipler sisin elinizde, Haritayı istediğiniz gibi dizayn edebilir, duvar, ağaç, araba, robot, mühimmat dağılımını dilediğiniz gibi yapabilir ve hazırladığınız haritalarda arkadaşlarınız ile birlikte çılgınca çatışabilirsiniz.

Hazır ögelerin yanı sıra mevcut materyalleri birleştirerek sıfırdan eşyalar da yapabildiğiniz GMOD‘da, tuğlalara tekerlek takıp tork ayarlarını yaparak yok edici bir otomobile dönüştürmeniz bile mümkün.

Steam üzerinden ücretli olarak oynanabilen GMOD‘u sisteme kayıt olduktan sonra satın alarak indirebilir ve ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Garry's Mod Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı