Ghost Recon Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Ubisoft, Ghost Recon Online oyununun tüm hizmetlerini 01-12-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Ubisoft oyunları.

Çıkardığı oyunlarla dünya çapında haklı bir üne sahip olan MMOTPS oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Online yenilikçi özellikleriyle TPS oyunlar arasından başarıyla sıyrıldı.

Bir dönem free2play modelde hizmet veren oyun 2017 yılında P2P modele geçiş yaptı. Her biri farklı alanda uzmanlaşmış 3 özel karakter sınıfının bulunduğu oyundaki sınıflar ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Tom Clancy's Ghost Recon Online Karakterler

Assault: Çatışma için en uygun sınıftır. Sahip olduğu Ts3b kalkanı ateş altındayken kurşunlardan korunmasına yardımcı olurken aynı zamanda kısa süreli hızlı koşmasını sağlar. Heat özelliği sayesinde ise rakibine sıcaklık vererek atış ve hareket kabiliyetinin azalmasına neden olur. Ayrıca takım arkadaşlarının zarar görmüş kalkan ve hayat enerjilerini iyileştirebilir.

Specialist: Elektronik savaş sistemi sayesinde düşman teknolojisini etkisiz hale getirebilirler. Aegis özelliği ile hareketli bir kalkan oluşturarak kendini ve takım arkadaşlarını korur. Ayrıca hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının daha hızlı mermi doldurmasını ve özelliklerini geri kazanmasını sağlayabilir.

Recon: Sessiz ilerleme kabiliyetleri sayesinde takım arkadaşları için istihbarat toplarlar. Cloak yetenekleri görünmez olmalarını sağlarken Oracle özelliğiyle aradaki engellere rağmen düşmanın konumunu belirleyebilirler. Ayrıca belirli bir mesafeden ateş eden ve koşan düşmanın yerini tespit edebilirler.

Kaliteli grafiklere sahip olan Ghost Recon Online sahip olduğunuz silahların şarjör, dürbün, destek kolu, kabza gibi bir çok detayını değiştirebiliyor böylece özelliklerini arttırabiliyorsunuz. Ghost Recon Online‘da 12 level olduktan sonra sahip olduğunuz özelliklerin ileri seviyesi olan MKII‘leri açmanız mümkün. Upgrade edilebilen bu özellikleri kendi oyun stratejinize göre doğru şekilde kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Ghost Recon Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Vista (SP2) / 7 (SP1), 32 - 64 bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo, Core i3 / i5 / i7 @ 2.66 Ghz, AMD Athlon64 X2 3600
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c Shader Model 3.0 ve üzeri
Ses Kartı: DirectX 9.0c
HDD: 6 GB
Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
İşletim Sistemi: Windows 7 (32 - 64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, Core i3 / i5 / i7) @ 3 Ghz / Phenom II X2 545 ve üzeri
RAM: 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista & 7
Ekran Kartı: 512+ MB DirectX, Shader 3.0 nVidia GeForce GTX 260 / AMD/ATi HD 4850
Ses Kartı: 5.1 Ses Kartı
HDD: 6 GB
Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1Yorumlar

63 yorum yapıldı
  • ernesto che guevara says:

    yoldaş oyunun setup dosyasına basınca “could not donload manifest” bu konuda yapabileceğin birşey var mı ?

Yorum Yaz!