Guns and Robots | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Masthead Studios, Guns and Robots oyununun tüm hizmetlerini 01-01-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Masthead Studios oyunları.

Masthead Studios tarafından kendi ürettikleri özel bir oyun motoru ile geliştirilen ve yayımlanan Guns and Robots özel bir uygulama ile tarayıcı üzerinden ve client yardımızya masaüstünden oynanabiliyor. Bir dönem İngilizce dil desteğiyle yayımlanan Guns and Robots 3.kamera açısıyla (MMOTPS) oynanan bir robot savaşları oyunu.

Özellikle haritalarıyla dikkat çeken oyunda alışageldiğimiz klasik haritaların dışında interaktif objelerle donatılmış çok sayıda harita seçeneği bulunmakta. Gelişmiş karakter yapılandırma sistemi sayesinde kendi robotunuzu tasarlayabilir, 150’nin üzerindeki parça seçeneğiyle binlerce farklı görünüm elde edebilirsiniz. Guns and Robots‘da aynı anda birden fazla silah taşımanız da mümkün, böylece rakibe göre silah seçimi yaparak avantaj sağlayabilirsiniz.

Bireysel ve takım savaşları yapılmasına olanak veren oyunda bayrak kapmaca, yarış, herkes tek gibi çeşitli oyun modları da yer almakta. Guns and Robots‘u benzerlerinden ayıran bir diğer özellik ise arena; arena sayesinde robotunuzu savaşa çıkmadan önce sınayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Guns and Robots Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!