GunZ 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Masangsoft (MAIET Entertainment) tarafından Realspace 3.0 oyun motoru ile geliştirilen GunZ 2: The Second Duel, sürükleyici oyun dinamiğine ve kaliteli görsel efektlere sahip bir MMOTPS oyunu. Bir dönem ProSiebenSat.1 Games tarafından yayımlanan oyun 2014 yılında Aeria Games yayımcılığında yoluna devam etme kararı aldı. GunZ: The Duel‘in devamı niteliğinde olan GunZ 2‘de eski sürüme ait oyun mekaniklerine rastlamak mümkün.

Axium İmparatorluğu ve Travia Cumhuriyeti’nin Optimum adı verilen değerli bir kaynak için yaptığı savaşı konu alan GunZ 2‘de Gunslinger, Shield Trooper ve Silent Avenger olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı yer almakta. Özel yeteneklerle donatılmış bu sınıflardan Shield Trooper kurşun geçirmez kalkanla saldırılara karşı koyarken, Silent Avenger pusuya yatarak ustalıkla kullandığı keskin nişancı silahlarıyla rakiplerini avlayabiliyor. Tam bir silah uzmanı olan Gunslinger ise etrafa yağdırdığı bomba ve mermilerle rakiplerine meydan okuyor.

Uzun sıçramalar ve çeşitli akrobatik hareketler yapabildiğiniz GunZ 2‘de çeşitli büyüklüklerdeki arenalarda yapacağınız PvP savaşlarıyla yeteneklerinizi sınayabiliyorsunuz.

GunZ 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core2DUO E2160 veya AMD eşdeğeri
Ekran Kartı: GeForce 8600GT DirectX 9 uyumlu
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Intel Core2DUO E6550 veya AMD eşdeğeri
Ekran Kartı: GeForce GTS 250 DirectX 9 uyumlu
RAM: 4 GB
HDD: 2 GB
Ses: DirectSound uyumlu ses donanımıYorumlar

35 yorum yapıldı
Yorum Yaz!