H1Z1 Battle Royale | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Daybreak Game tarafından geliştirilen ve yayımlanan zombi temalı hayatta kalma oyunu H1Z1, oyun dünyasının yeni gözdesi Battle Royale akımına uyarak Auto Royale adı verdiği modu içeren H1Z1 Battle Royale versiyonunu ücretsiz olarak piyasaya sürdü.

Diğer battle royale oyunlardan farklı olarak ekip halinde araçlar ile savaşabildiğiniz Auto Royale modunda çeşitli engel ve sıçrama rampalarından oluşan devasa haritalarda bir taraftan araç kullanıp rampadan rampaya uçacak diğer taraftan rakipleri yok etmeye çalışacaksınız.

Araca ekstra savunma ve saldırı gücü kazandıran nesneleri toplayarak taktiksel üstünlük sağlayabileceğiniz oyunda hasar giderme gibi hayat kurtaran nesneler de yer almakta. Bireysel savaşın yerini araç üzerinde takım çatışmasının aldığı H1Z1 Battle Royale‘de küçülen haritadaki yok edici tuzaklara karşı da ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor.

Karakter özelleştirme ve zengin silah seçeneğiyle de dikkat çeken oyunda hem aracınızı hem de karakterinizi özelleştirmeniz mümkün. Hayatta kalma türüne farklı bir boyut kazandıran H1Z1 Battle Royale‘i sitemizden indirebilirsiniz.

H1Z1 Battle Royale Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!