Heroes & Generals | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Danimarka merkezli bağımsız oyun stüdyosu Reto-Moto tarafından kendilerine ait olan Retox oyun motoru ile geliştirilen Heroes and Generals, yine Reto-Moto yayımcılığında oyun severler ile buluşan MMOFPS oyunudur. 2.Dünya Savaşı dönemini konu alan Heroes & Generals‘da Almanya, ABD veya Sovyetler Birliği olmak üzere 3 düşman devlet yer alıyor.

Kaliteli grafiklere sahip Heroes & Generals‘ın ses efektleri de oldukça başarılı. Haritalardaki ince detaylar, siperler, mühimmat sandıkları, binalar, silahlar ve araçlar gibi bir çok detaya dikkat edilen oyunda savaş döneminin atmosferini oldukça başarılı yansıtılmış.

M1A1 Thompson, Sturmgewehr 44, PPSH-41 gibi savaş döneminde kullanılan gerçeğine uygun olarak tasarlanmış 60 farklı silah seçeneğinin yer aldığı oyunda, hafif makineli, makineli ve keskin nişancı gibi ileri düzey silahların yanı sıra ingiliz anahtarı ve kürek gibi eşyalarla da yakın dövüş mücadelelerine girebiliyorsunuz.

Heroes & Generals‘ı farklı kılan özelliklerden biri ise oyun içerisinde yer alan hava ve kara araçları. Zırhlı araçlar, motosikletler ve tanklar gibi farklı özelliklerde kara araçlarının yanı sıra bombardıman ve avcı uçaklarının da kullanılabildiği oyunda farklı stratejiler ile hem havadan hem karadan düşman birliklerine saldırmanız mümkün.

Assault, Skirmish ve Interdiction gibi farklı oyunun modu seçeneği de sunan Heroes & Generals 2. Dünya Savaşı atmosferini yaşamanızı sağlıyor.

Heroes & Generals Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

21 yorum yapıldı
Yorum Yaz!