HeroWarz | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
HeroWarz Poster
HeroWarz Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 51

Önemli Uyarı
Kog Games, HeroWarz oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Kog Games oyunları.

KOG Games yayımcılığında oyun severler ile buluşan HeroWarz, izometrik kamera açısına sahip aksiyon RPG oyunudur. Adından anlaşılacağı üzere kahramanların savaşını konu alan HeroWarz‘da benzersiz yetenek ve görünüme sahip kahramanlardan dilediğinizi seçerek oyuna dahil olabiliyorsunuz.

Çeşitli zorluklarda düşmanların yer aldığı çok sayıda bölgeden oluşan HeroWarz‘da 100’ün üzerinde seviye yer almakta. Diğer RPG’lerden farklı olarak oyuna başladığını kahramana bağlı kalmak zorunda olmadığınız oyunda, kullanıcı adınızı değiştirmek zorunda kalmadan sahip olduğunuz kahramanı değiştirerek yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Seviye atladıkça yeni yetenekler kazanabilir ve daha zorlu zindanları tamamlayarak ileri seviyelere hızla ulaşabilirsiniz. PvE’nin yanı sıra gelişmiş PvP seçenekleri de sunan HeroWarz‘da gerçek rakipler ile bire bir savaşlar yapabilir veya 4 vs 4 takım savaşları düzenleyebilirsiniz.

Anime tarzı grafikleri ve kendine has karakteriyle farklı bir deneyim sunan HeroWarz‘ı indirebilmek için tarayıcınıza küçük bir eklenti kurmanız gerekiyor.

HeroWarz Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: Intel Core i3 / AMD Athlon 64 X2 3.0GHz
RAM: 4GB ve üzeri
HDD: 12 GB ve üzeri
Ekran Kartı: GeForce 250 / ATI Radeon 4850
İşlemci: Intel Core i5 / AMD Llano 3850
RAM: 8GB ve üzeri
HDD: 12 GB ve üzeri
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / AMD Radeon 6850
İşletim Sistemi: Windows 7 64bitYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!