Hunt: Showdown | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Hunt: Showdown Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam Hunt: Showdown
69.00 TRY
%25
Steam Hunt: Showdown
349.99 ARS
%25
Steam Hunt: Showdown
899.00 RUB
%25
Steam Hunt: Showdown
55.99 BRL
%25
Steam Hunt: Showdown
29.99 USD
%25

İlk olarak Gamescom 2014’te Hunt: Horrors of the Gilded Age ismiyle görkemli bir şekilde tanıtılan Hunt, Crytek tarafından CryEngine oyun motoru ile geliştirilen co-op oynanışa sahip MMOTPS oyunudur. Yaşanan gelişmeler neticesinde kurgusal değişikliklere uğrayarak oldukça uzun bir gecikme yaşayan oyun Hunt: Showdown ismiyle Steam üzerinden oyun severler ile buluşuyor.

1800’lü yıllarda “The Gilden Age” adı verilen bir dönemde geçen Hunt: Showdown‘da gerçek hayatta boy göstermeye başlayan efsanevi yaratıkların kökünü kurutmaya çalışıyor, bir nevi cadı avına çıkıyorsunuz. Oyunda karakterinizle birlikte toplam 4 kişilik bir grup kurarak yaratıkların bulunduğu noktalara baskın düzenliyorsunuz, buradaki en önemli detay ekibiniz ile sistemli bir şekilde aksiyonda bulunmanız. Her an birbirinizi kollamalı, eş zamanlı hareket etmeli ve bireysel girişimlerden olabildiğince uzak durmalısınız.

Hunt: Showdown harita bakımından da farklılıklar göstermekte. Rastgele senaryo üreten harita sistemi sayesinde aynı haritada her oynadığınızda farklı gelişmeler ile karşılaşıyorsunuz, bu da oyundan sıkılmanızı ve tekrar tekrar aynı olaylar ile karşılaşmanızı engelliyor. Harita sistemindeki diğer güzel bir özellik ise haritanızın tüm dünya olması. Haritalarda yapmanız gerekenleri tamamladıktan sonra dünyanın farklı bölgelerindeki haritalara yönlendiriliyorsunuz. Her bölgenin kendine has karakteristik özellikler ve farklı ortamları bulunmakta.

Oyundaki dekor ve objelerin kırılabilir olması farklı stratejik hamleler yapmanıza olanak sağlıyor. Örneğin yaratıkların konuşlandığı bir kampın etrafını aydınlatan lambaları patlatarak ortamı karartabilir, böylece hedefe daha fazla yaklaşarak ani baskınlar yapabilirsiniz.

Hunt: Showdown‘da dikkatleri çeken diğer bir özellik ise yeniden dirilme. Oyunda sırasında öldüğünüzde bir nevi tutsak durumuna düşüyorsunuz. Her ne kadar bulunduğunuz haritada rastgele bir noktada tekrar dirilseniz de ekip arkadaşlarınızdan birisinin yardımı olmadan özgür kalamıyor ve oyuna devam edemiyorsunuz. Bu tutsaklık durumu kimi zaman bir tabutun içinde kilitli kalma, kimi zaman ise elleri ve ayakları bağlı şekilde bir direkten sarkıtılma şeklinde olabiliyor. Haritaya göre değişiklik gösteren bu durum oyundaki ekip çalışmasının ödemini bir adım daha öne çıkartıyor.

Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

13 yorum yapıldı
Yorum Yaz!