Hyper Universe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli oyun geliştiricisi CwaveSoft tarafından geliştirilen ve Nexon deneyimi ile oyun severler ile buluşan Hyper Universe, temel MOBA özelliklerini taşıyan yüksek kaliteli 2D grafiklere sahip bol aksiyonlu bir dövüş oyunudur. Bir dönemin eğlence merkezi atari salonlarındaki dövüş oyunlarını andıran Hyper Universe hem Nexon hem de Steam üzerinden oynanabilmekte.

20’nin üzerinde kahraman seçeneği sunan oyun MOBA ile dövüş oyunu karışımı olarak lanse ediliyor. Hyper Universe 4’er oyuncudan oluşan 2 takım ile oynanabilirken, oyunculara yardım eden minyonlar, savunma kuleleri ve aniden çıkan bossları ile MOBA’ya benzerken, 2D platformda oynanması ve karakter özellikleriyle de klasik dövüş oyunu özelliklerini taşımakta.

İlk bakışta platform ve MOBA’yı aynı oyunda düşünmek anlamlı gelmese de Hyper Universe‘ü test ettiğinizde bu 2 kurgunun nasıl uyumlu şekilde harmanlandığını görebiliyorsunuz. 7 katmandan oluşan haritaların 4. orta katmanından oyuna başlıyor ve en dış katmanlara ulaşmak için mücadele ediyorsunuz. MOBA’daki koridor yapısını bu katman sistemiyle yakalamaya çalışan oyunda her katman farklı temaya sahip (orman vs). Katmanlar arasında ise merdiven ve teleport ile geçiş yapmanız mümkün.

Power Rangers gibi ikonlaşmış kahramanların da yer aldığı oyunda benzersiz yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar da yer almakta. Tank, ranged dps, destek ve bruiser gibi uzmanlıklar ile birbirinden ayrılan kahramanların her birinin yıkıcı özel gücü (ulti) de bulunmakta.

Hyper Universe Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
İşlemci: Intel Dual Core +
RAM: 3 GB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: GeForce 9600 / AMD Radeon HD 4830
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 +
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: GeForce 650 / AMD Radeon HD 7750Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!