Infection Strike | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Infection Strike Poster
Infection Strike Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 1162

Önemli Uyarı
Oasis Games, Infection Strike oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Oasis Games oyunları.

Tarayıcı tabanlı RPG oyunu Legend Online ile önemli başarılara imza atan Oasis Games’in oyun severler ile buluşturduğu Infection Strike, Türkçe dil desteğine sahip, RPG özellikleriyle desteklenmiş bir MMOTPS oyunudur. Kendine özgü oyun yapısı ve yenilikçi modlarıyla nişancı oyun kategorisine farklı bir soluk getiren Infection Strike‘ta farklı oyun türlerinde yer alan özelliklerin bir çoğunu kullanabiliyorsunuz.

Saklambaç, biyokimyasal, savaş, mekanik ve cam modu gibi farklı oyun kurgusuna sahip benzersiz modların yer aldığı oyunda, silah kullanmadan cam kırıklarıyla rakiplerinizi öldürebiliyor, dev robotlara dönüşebiliyor, virüslü yaratıklara karşı savaşabiliyor ve çeşitli eşyalara dönüşüp saklanarak düşmanlarınızdan gizlenebiliyorsunuz.

Boss sistemiyle benzerlerinden bir adım öne çıkan Infection Strike‘ta günün belirli saatlerinde yenilenen farklı özellikteki güçlü yaratıklara karşı savaşabilir, yenmeniz durumunda oyun içi hediyeler kazanabilirsiniz. Çok oyunculu özelliğe sahip bu sistemde yaratıklar ile savaşırken gerçek oyuncuların saldırısına uğrayabilir veya kendiniz saldırı düzenleyerek hem boss hem de gerçek oyuncuları yok edebilirsiniz.

Diğer FPS ve TPS’lerden farklı olarak RPG oyunlarında bulunan binek ve kanat sistemi gibi ekstra özellikler de sunan Infection Strike‘a kayıt olarak farklı özelliklere sahip araçlar elde edebilir ve bu araçları geliştirebilirsiniz.

Infection Strike Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

14 yorum yapıldı
Yorum Yaz!