Infinite Crisis | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Infinite Crisis Poster
Infinite Crisis Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 261

Önemli Uyarı
Warner Bros., Infinite Crisis oyununun tüm hizmetlerini 14-08-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Warner Bros. oyunları.

Massachusetts merkezli tecrübeli oyun geliştiricisi Turbine tarafından geliştirilen Infinite Crisis, DC evrenindeki iyi ve kötü karakterlere ev sahipliği yapan yüksek tempolu bir mobA oyunudur. DC Comics’in lisans sahibi Warner Bros. tarafından yayınlanan Infinite Crisis aerodinamik RPG mekaniği ve unutulmaz kahramanlarıyla mobA dünyasına farklı bir tat katmayı hedefliyor. İdeal client boyutuyla dikkat çeken oyun 3 farklı bölgede yayınlanmasına rağmen tek kurulum dosyasına sahip, bağlanmak istediğiniz bölge/sunucu seçimini ise kurulum sırasında yapıyorsunuz.

Açık beta itibariyle 3 farklı harita ve 3 ayrı oyun modu sunan Infinite Crisis‘de Gotham Divided, Coast City ve Gotham Heights ismindeki modların her biri birbirinden farklı 3 haritada oynanabiliyor. 5’e 5 maçlara olanak tanıyan bu haritaların mevcut mobA’lardan farklı özellikler taşıdığını söylemek ise pek mümkün değil. Urban Jungle sisteminin de yer aldığı bu haritalar League of Legends haritalarıyla büyük benzerlikler göstermekte.

Maçlara başlarken takımınızdaki şampiyonların kendine özel hareketlerinden oluşan kısa bir animasyonun sizi karşılaması, haritalarda yer alan bazı objelerin parçalanması ve taşınarak rakip üzerine fırlatılması gibi detaylar ise Infinite Crisis‘e ayrı bir güzellik katmış.

28 farklı şampiyon ile açık beta sürecine giren Infinite Crisis‘te şampiyonların arasında Batman, Wonder woman, Joker, Flash, Catwoman, Superman gibi iyi ve kötü DC karakterleri yer almakta. Bazı iyi karakterlerin (Batman) kötü varyasyonlarına da (Nightmare Batman) yer verilen oyunda her şampiyonun kendine has görünüşü, özel güçleri ve uzmanlık alanları bulunuyor. İlerleyen zamanlarda hem harita hem mod hem de şampiyon sayısını arttırması beklenen Infinite Crisis‘i özellikle DC fanlarının mutlaka test etmesinde fayda var.

Infinite Crisis Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

14 yorum yapıldı
Yorum Yaz!