Jade Dynasty | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Jade Dynasty Poster
Jade Dynasty Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 73

Önemli Uyarı
Perfect World, Jade Dynasty oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Perfect World oyunları.

Perfect World tarafından Angelica 3D oyun motoru ile geliştirilen Jade Dynasty, yine Perfect World’ün yayıncılığında Avrupa, Kuzey Amerika ve Çin’de oyun severlere hizmet veriyor. Çin dövüş sanatlarının inceliklerinin işlendiği fantezi MMORPG oyunu Jade Dynasty Human ve Athan isminde 2 düşman tarafın mücadelesini konu almakta. Oyuna başlarken farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 7 hanedandan bir tanesini seçmeniz gerekiyor.

Jadeon, Skysong, Vim, Lupin, Balo, Arden ve Modo ismindeki bu 7 hanedanın her biri şifa, büyü veya suikast gibi yeteneklerde uzmanlaşmış, bu uzmanlık alanlarının yanı sıra diğer hanedanlara göre çeşitli zayıflıkları da bulunmakta. Jade Dynasty‘de belirli bir seviyeye geldikten sonra loncalara katılabilir, böylece savaş vb durumlarda loncaların sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Evlilik sisteminin de yer aldığı oyunda kendinize bir eş bularak oyunu daha keyifli ve kolay hale getirmeniz de mümkün.

Oldukça büyük haritalara sahip olan Jade Dynasty‘de yer alan navigasyon sistemi özellikle görevlerde işinizi oldukça kolaylaştırıyor, bu sistem sayesinde gitmek istediğiniz NPC veya bölgeye tıklayarak hedef noktaya zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Pet sisteminin de bulunduğu Jade Dynasty‘nin en önemli özelliklerinden biri ise esper sistemi. Bu sistem sayesinde karakterinizi adeta programlayarak istediğiniz bir slota bırakabilir ve belirlediğiniz skiller ile çevresindeki mobları öldürerek bilgisayar başında olmasanız bile seviye atlamasını sağlayabilirsiniz.

PvP kısmıyla da beğeni toplayan Jade Dynasty‘de aksiyonun doruğa ulaştığı kale savaşlarına katılarak yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. Oyunda kullanıcıları rahatsız edebilecek önemli ayrıntılardan biri ise market uygulaması, maalesef Jade Dynasty‘nin marketinde oyunun dengesini değiştirebilecek seviyede ücretli eşyalar bulunmakta.

Jade Dynasty Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
İşlemci: Pentium 1.5Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 4.0 GB
Ekran Kartı: 128mb
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 4.0 GB
Ekran Kartı: 128mb ve üzeriYorumlar

1 yorum yapıldı
  • Esteban Erby says:

    Yaklaşık iki yıl öncesine kadar bir arkadaşımın bilgisayarında gözlemleme fırsatı bulduğum bir oyundu. Grafiksel anlamda oldukça güzel bir oyun olmasına rağmen ilerleyen zamanlarda oyuncuları Market’ten alışveriş yapmaya zorunlu kılıyordu pvp veya karakter olarak oyundan kopmamak adına. Eğer ilerleyen zamanlarda oyuna nakit aktarabileceğiniz ve Uzak Doğu kültürünü seveceğiniz kanısında iseniz başlamanız oldukça mantıklı.

Yorum Yaz!