Juggernaut Online 3D | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Juggernaut Online 3D Poster
Juggernaut Online 3D Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 94

Önemli Uyarı
Mail.ru, Juggernaut Online 3D oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mail.ru oyunları.

Allods Online’ın yapımcısı Mail.Ru Games tarafından üretilen MMORPG tarzında Flash tabanlı 3D tarayıcı oyunu Juggernaut kaliteli grafikleri ve görsel öğeleriyle göz dolduruyor. 3 boyutlu dövüş sahneleri için yeni nesil oyun motoru kullanılan Juggernaut’ı ufak bir uygulama indirerek daha hızlı oynamanız mümkün.

Kaydınızı tamamlayıp oyuna girdiğiniz gibi macera başlıyor ve kendinizi ilk canavarınızla dövüşürken buluyorsunuz. Juggernaut’da genç bir “Akrep” olarak ilk görevinizi tamamlamalı yetenekleriniz ile bağlılığınızı ispatlamalısınız. Oyunun işleyişini anlamanızı sağlayan ve sizi Haradan’ın derinlerine çeken birçok görev dizisi mevcut.

Haradan kesinlikle barışın hüküm sürdüğü bir yer değil. Üzerinde bulunan her yaratığın olağanüstü güçler tarafından aşırı öfkeli hale getirildiği bu dünyada her oyuncu her zaman her türlü sürprize hazırlıklı olmalı.

Yaratıkları avlayarak ve şeytani liderlerini zindanlarında yenilgiye uğratarak tehlikeli durumlardan az hasarla çıkmayı öğrenecek ve hedefinize daha çok yaklaşacaksınız: En önemli hedefiniz zırhların zırhı olan Juggernaut’u kuşanarak kahramanların içinde en güçlüsü konumuna gelmek ve dünyayı kurtarmak.

Oyunda hiçbir oyuncu PvP dövüşlerine katılmaya mecbur değildir. Önceliklerinizi belirleyebileceğiniz seçenekler her zaman elinizin altında. Ne PvP ne de PvE aksiyonları ile ilgileniyor olmasanız bile oyun, barındırdığı binlerce nesne, hediye, genel ve özel sohbet kanalları, alışveriş imkanları, müzayede salonları, titizlikle tasarlanmış ayrıntılı görevleri ve fantastik dünyası ile sıkılmanıza kesinlikle fırsat vermeyecek nitelikte. Hanlık oluşturma ve takım halinde hareket etme imkanı da cabası!

Juggernaut Online 3D Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

6 yorum yapıldı
 • ferhat demirel says:

  ben hep üçde oynamak isdedim

 • fedai says:

  15 yıl önce oynadığım cesar oyunun grafikleri bile bundan kat kat iyi idi bu fosili nasıl bu kadar meth ettiniz anlamış değilim,böylesine güzel bir sitenin bu tarz 10 üzerinden 1 bile alamıcak oyuna yer vermesi gerçekten düşündürücü…

 • khrmn says:

  oyun ögreticisinin söylediklerini adım adım yaptım. en sonunda bi yere gönderiyo. oradaki adam da banka ya gönderiyo tıklayıp yolu izlediginde iş görevden çıkıp ciddi ciddi bankaya para yatırma işine geliyo. oynamayın.bulaşmayın…

 • erkam says:

  oyunların hepsi güzelmiş