Kahramanların Görevi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Esprit Games, Kahramanların Görevi oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Esprit Games oyunları.

Rusya’da faaliyet gösteren Esprit Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Kahramanların Görevi (Duty of Heroes), herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen macera/savaş oyunudur. Efsanevi canavarlar ile donatılmış oyunda dünyaya kötülüğü getirmeye çalışan Lich King’e karşı insanlar ve orkların yaptığı ittifak konu alınıyor. Irk olarak sadece insanı seçebildiğiniz Kahramanların Görevi oyununda, Lich King’in elinden kurtardığınız orkları yanınıza alarak şehrinizde çeşitli görevler veriyor ve savaşlarda yardımcı olmaları için ordunuza dahil edebiliyorsunuz.

Çeşitli büyüklük ve zorluktaki zindanlarına girerek bol bol tecrübe puanı ve eşya kazanabileceğiniz oyunda sahip olduğunuz orkları yanınızda konumlandırarak savaşlarda avantaj elde edebilirsiniz. Büyücü, savaşçı ve okçu olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı sunan Kahramanların Görevi‘nde her sınıf için erkek ve kadın olmak üzere 2 ayrı karakter seçebiliyorsunuz. Birbirinden farklı görünüm, eşya ve yeteneklere sahip olan sınıfların yetenek ağaçlarını geliştirerek ekstra yeteneklere sahip olmanız da mümkün.

Oyunda büyük bir kaleyi yönetiyor ve bu kaleyi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe kalenizin içerisine çeşitli binalar inşa edebilir, bu binalar sayesinde savaşçınız ve ordunuz için yeni özellikler elde edebilir, aynı zamanda altın kazanabilirsiniz. Çiftlik sisteminin de yer aldığı Kahramanların Görevi‘nde tarım yapabilir; demir, taş ve odun ham maddelerini elde edebilirsiniz.

Kahramanların Görevi Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Kahramanların Görevi Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!